Sertifisert personell

Der finnes 5 typer kompetansesertifisering innen gass.

Sertifiserte personell Installasjon av Anleggstype I:

Arbeidsområde:

  • Planlegging, montasje og service av mindre og enklere anlegg for naturgass og LPG, med trykk maksimalt 0,5 bar.  Flaske sentraler skal likevel inngå.
  • Montasje av gassforbrukende utstyr og kjel som tillates montert uten eget fyrrom.
  • Gasstanker og abonnentsentraler skal være utstyrt med regulator fra leverandør og samsvarserklært (CE-merket) som en samlet enhet med leveringstrykk ikke over 0,5 bar.
  • Utførelse av kontroller av samme type anlegg forutsetter påbyggningkurs for kontroll. Kontroll kan deretter utføres på frittliggende eneboliger og fritidsboliger.

Sertifiserte personell Installasjon av Anleggstype II:

Arbeidsområde:

  • Plassansvarlig for montasje og service av større gassanlegg som omfattes av Gassnormen
  • Installasjon, igangsetting og ser-vice av større gassforbrukende utstyr og brenneranlegg.
  • Utførelse av kontroller av samme type anlegg, eller mindre.

Sertifiserte personell Prosjektering av Anleggstype I og II:

Arbeidsområde:

  • Overordnet ansvar for konstruksjon, montasje, dokumentasjon og driftsetting av gassanlegg samt service, vedlikehold og kontroll innenfor aktuell anleggstype.
  • Utførelse av kontroller av samme type anlegg som virksomheten installerer, eller mindre. Krever i tillegg akkreditering av bedriften i henhold til NS-EN 1702
SertifikatnummerNavnSertifkatklasserFirmaSertifikat gyldig til:Sted
H-4084Stein BustgaardFaglig leder IIPöyry Industry AS30.04.2019Sarpsborg
H-4085Frode HolmFaglig leder IIMiljøutvikling AS30.04.2019Namsos
H-4086Ole Magne RydlandFaglig leder IIAdvantec AS30.04.2019Stord
H-4087Trygve LarsenFaglig leder IIMulticonsult AS30.04.2019Bergen
H-4088Petter Gustav JohnsenFaglig leder IIRamirent AS30.04.2019Trondheim
H-4089Frank LykkebøGasstekniker IIGas Tech AS30.04.2019Førde
H-4090Farhad RohaniGasstekniker IIHydro Aluminium Rolled Products30.04.2019Holmestrand
H-4091Sverre Didrik JansenGasstekniker IIHydro Aluminium Rolled Products30.04.2019Holmestrand
H-4092Paul Magnor JensenGasstekniker IIHydro Aluminium Rolled Products30.04.2019Holmestrand
H-4093Lars Jacob LøwehrGasstekniker IIHydro Aluminium Rolled Products30.04.2019Holmestrand
H-4094John Arne HaukefærGasstekniker IIAdvantec AS30.04.2019Stord
H-4095Jørn-Vidar MoenGassteknikker IIMoen Gass & Varme30.04.2019Eidsberg
H-4096Mathias MuggerudGasstekniker IIHydro Aluminium Rolled Products30.04.2019Lierstranda
H-4101Thor SvendsenGasstekniker IVitorent AS30.04.2019Drammen
H-4103Tore IbsenFaglig leder IICramo AS30.04.2019Rud
H-4108Trond DønåsenGasstekniker IAGA AS12.05.2019Oslo
H-4109Stian HagenGasstekniker I og Gasstekniker IIHagens Rørservice AS12.05.2019Hov
H-4116Svein E. RingdalGasstekniker I og Faglig leder IIGass og Energiteknikk AS20.05.2019Sarpsborg
H-4117Kjell Arild AaenGasstekniker IAaen Varmeservice20.05.2019Hønefoss
H-4129Ola NordheimGasstekniker INordheim VVS AS19.08.2019Ål
H-4132Vegard GullhavGasstekniker I og Gasstekniker IICaverion02.09.2019Lillehammer
H-4135Jan Kristian WeumGasstekniker IImtech03.09.2019Lier
H-4136Kjell LjønerGasstekniker IKjell Trandem AS11.09.2019Skotterud
H-4137Jon Arne MastadGasstekniker IKjell Trandem AS11.09.2019Skotterud
H-4140Henning GundersenGasstekniker I og Gasstekniker IICaverion AS29.09.2019Haugesund
H-4142Eilif DahleGasstekniker I og Gasstekniker IIGasskompetanse AS29.09.2019Sandnes
H-4143Stig LandaGasstekniker I og Gasstekniker IIHellevik VVS29.09.2019Sandnes
H-4144Hallgeir Aksel OlsenFaglig leder IIParat Halvorsen03.10.2019Flekkefjord
H-4151Tor Inge TøftvangGasstekniker INotodden Rørleggerforretning AS15.10.2019Notodden
H-4152Per SandveGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIO. Hetland A/S15.10.2019Sandnes
H-4159Roar SivertsenGasstekniker I og Faglig leder IIRørlegger Sivertsen AS24.10.2019Skien
H-4164Arnfred HofstadGasstekniker IIParat Halvorsen31.10.2019Stavanger
H-4166Dag MathisenGasstekniker IImtech Rør AS04.11.2019Oslo
H-4167Snorre BarkingFaglig leder IIImtech Rør AS04.11.2019Oslo
H-4168Rino JacobsenGasstekniker IGass og Energiteknikk AS06.11.2019Sarpsborg
H-4171Knut NybøGasstekniker IGass og Energiteknikk AS11.11.2019Sarpsborg
H-4172Reidar VikseGasstekniker IKalland AS11.11.2019Haugesund
H-4174Stein Lasse ArvesenGasstekniker IImtech Rør AS16.11.2019Oslo
H-4175Steinar Storaas BjerkeGasstekniker IImtech Rør AS16.11.2019Oslo
H-4185Bjørn Egil HøydalGasstekniker IIParat Halvorsen17.11.2019Flekkefjord
H-4186Christian Hagen HoffGasstekniker ICustom Ventures AS17.11.2019Oslo
H-4189Magnus LågeideGasstekniker ISentronik AS24.11.2019Raudeberg
H-4191Silje OlaussenFaglig leder IINærenergi AS02.12.2019Førresfjorden
H-4197Åge PettersenGasstekniker IBravida Norge Avd Tr.heim VVS12.12.2019Trondheim
H-4202Kurt FloerGasstekniker IAGA AS19.12.2019Ålesund
H-4203Solveig Marie ØverliFaglig leder IIErichsen & Horgen AS19.12.2019Oslo
H-5010Knut Inge HaraldseidGasstekniker I og Faglig leder IIRørlegger Haraldseid AS19.01.2020Haugesund
H-5011Ronny IdlandGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIIdland Consulting AS19.01.2020Stavanger
H-5028Remu BompaGasstekniker I og Gasstekniker IICaverion Norge AS16.02.2020Kristiansand
H-5033Oddmund RefvemGasstekniker I og Gasstekniker IIRPT Energi & Varme AS03.03.2020Østre Gausdal
H-5040Trygve NordalGasstekniker INærenergi AS23.03.2020Førresfjorden
H-5041Bjørn PrestrudGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIMedby AS23.03.2020Østre Gausdal
H-5042Espen BredholtGasstekniker ILindås Rør og Sanitær AS23.03.2020Lindås
H-5046Jøran KrogsrudGasstekniker ICaverion Norge AS09.04.2020Hamar
H-5073Ole Kristian BjørndalenGasstekniker I og Gasstekniker IIThon & Co AS11.05.2020Åmot
H-5074Helge HøgmoenGasstekniker I og Gasstekniker IIThon & Co AS11.05.2020Åmot
H-5075Henning KjemperudFaglig leder IIThon & Co AS11.05.2020Åmo
H-5085Bjørn Tore HjelmenGasstekniker IApply TB Sunnhordland20.11.2020Stord
H-5086Erik HemGasstekniker I og Faglig leder IIGran VVS AS20.11.2020Revetal
H-5087Inge IsaksenFaglig leder IISletten AS20.11.2020Tromsø
H-5091Jarle BørresenGasstekniker IHemsedal VVS Service AS21.05.2020Hemsedal
H-5092Sindre RøysiGasstekniker IAlfa Varme og Pipeteknikk21.05.2020Vikersund
H-5093Andreas KjelsbergGasstekniker IAndreas Kjelsberg21.05.2020Båstad
H-5094Audun MolandGasstekniker IOras AS21.05.2020Skien
H-5095Marijus ZorubaGasstekniker IGass service AS21.05.2020Bergen
H-5131Espen AasheimGasstekniker I og Gasstekniker IIAGA AS23.06.2020Oslo
H-5132Christopher S: HaddalGasstekniker IIParat Halvorsen AS23.06.2020Flekkefjord
H-5133Stian Bru FrøilandGasstekniker IIParat Halvorsen AS23.06.2020Flekkefjord
H-5134Thomas SaglienGasstekniker IINorsk Gassnett AS23.06.2020Flekkefjord
H-5143Åge Karsten RasmussenFaglig leder IICambi AS17.08.2020Asker
H-5144Ingar ØygardenFaglig leder IIMulticonsult AS17.08.2020Oslo
H-5161Raymond SævikGasstekniker IBravida Norge AS18.08.2020Jessheim
H-5170Rune JohansenGasstekniker IIAGA AS26.08.2020Oslo
H-5220Lasse JonassenGasstekniker IIFront Energi AS20.10.2020Støren
H-5277Anton FalkmanGasstekniker IIvar Lærum AS11.11.2020Oslo
H-5289Tor Olav OmlandGasstekniker IIBilfinger IS Norway17.11.2020Karmøy
H-5290Yngve Alte PaulsenGasstekniker IYngve Paulsen17.11.2020Frogn
H-5358Lars Erik NordhagenGasstekniker IRGV AS08.12.2020Nes på Hedemarken
H-5359Andreas Børsum HolmenGasstekniker IOras AS08.12.2020Oslo
H-5360Krister LillevikGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS08.12.2020Oslo
H-5370Eivind HeienGasstekniker IAGA AS10.12.2020Oslo
H-6038Thomas BorgenFaglig leder IINorconsult AS07.01.2021Oslo
H-6079Tommy FredriksenGasstekniker I og Gasstekniker IITrondheim Bydrift12.05.2021Trondheim
H-6095Ibrahim ZekajGasstekniker IRørlegger’n AS05.02.2021Skien
H-6096Geir Ivar SeimeFaglig leder II05.02.2021Haugesund
H-6118Bjørn Sverre LingeGasstekniker ITrondheim Bydrift12.02.2021Trondheim
H-6119Stig LandaFaglig leder IIGasskompetanse AS12.02.2021Stavanger
H-6127Kurt Andre GjønGasstekniker I og Gasstekniker IIRingebu Miljøservice AS16.02.2021Ringebu
H-6151Ketil WrightFaglig leder IINorconsult AS22.01.2021.Oslo
H-6179Oddbjørn EmbreGasstekniker IOddbjørns Vann og Gass03.03.2021Hemsedal
H-6219Tom Terje FlesjåGasstekniker IGasskompetanse AS18.03.2021Stavanger
H-6228Geir TimlandGasstekniker IVest-Telemark Gasservice04.04.2021Skien
H-6229Jørn DaleFaglig leder IIÅge Nilsen AS04.04.2021Tromsø
H-6230Tor AmundsenGasstekniker IGasnor04.04.2021Karmøy
H-6231Thomas SjølstadGasstekniker IRPV AS04.04.2021Oslo
H-6241Trygve Gunnar HjortaasFaglig leder IINorsk Energi04.04.2021Bergen
H-6283Jan Magne AndersenGasstekniker IIJM Varme AS10.05.2021Bergen
H-6286Vidar StangeGasstekniker Ienergitec AS10.05.2021Horten
H-6288Lars Erik NordhagenGasstekniker II og Faglig leder IIRGV AS12.05.2021Nes på Hedemarken
H-6289Espen HenriksenGasstekniker IIGK Inneklima AS12.05.2021Oslo
H-6301Bjørn Sverre LingeGasstekniker I og Gasstekniker IITrondheim Bydrift25.05.2021Trondheim
H-6303Øyvind MellemstrandFaglig leder IIStord Rørleggerforretning AS30.05.2021Stord
H-6305Eivind HeienGasstekniker I og Faglig leder IIAGA AS21.10.2021Sandnes
H-6308Jan Gunnar HetlandGasstekniker IIO.Hetland AS02.06.2021Stavanger
H-6318Trygve NordalGasstekniker IINærenergi AS02.06.2021Frakkagjerd
H-6319Jan Kåke L. JohannessenGasstekniker INærenergi AS06.06.2021Frakkagjerd
H-6327Dag LilletvedtGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIFuelgarden Energy AS17.10.2021Bergen
H-6380Trond HåkonsholmGasstekniker IFosnavåg Rør AS02.08.2021Fosnavåg
H-6381Per HåkonsholmGasstekniker IFosnavåg Rør AS02.08.2021Fosnavåg
H-6468Christian Hagen HoffGasstekniker I og Gasstekniker IIAlfa Olis Gass & Vvs AS23.09.2021Oslo
H-6484Steinar BuaGasstekniker ITeknisk Service10.10.2021Tønsberg
H-6498Richard TiuthofGasstekniker I og Gasstekniker IIAskim & Mysen Rør AS17.10.2021Slitu
H-6500Janne EikFaglig leder IIAGA AS21.10.2021Kristiansand
H-6510Raymond JørgensenGasstekniker IIFrevar KF25.10.2021Fredrikstad
H-6561Oscar Mo FiveGasstekniker IIJarotech AS17.11.2021Nesbru
H-6601Petter FremmegårdGasstekniker IRørleggermester Egil Grønstad AS25.11.2021Sør-Fron
H-6601Petter FremmegårdGasstekniker IRørleggermester Egil Grønstad AS25.11.2021Sør-Fron
H-6605Simon HelmersenGasstekniker IBrødrene Dahl AS29.11.2021Mo i Rana
H-6611Filip Barbosa da SilvaGasstekniker IAlfa Olis Gass & Vvs AS06.12.2021Oslo
H-6624Elvin RzniqiGasstekniker IJens Petter Zetlitz AS12.12.2021Tønsberg
H-6632Mats EjderbyFaglig leder IISweco Enviroment AB14.12.2021Malmø
H-6633Glenn GregersenGasstekniker I og Gasstekniker IIRSM Gas Services AS14.12.2022Akland
H-7068Runar ÅsgårdGasstekniker IAssemblin AS11.01.2022Oslo
H-7072Marius FurusethGasstekniker I og Gasstekniker IIAGA AS13.01.2022Oslo
H-7077Tor Inge EllingsenGasstekniker IISpot AS27.01.2022Skien
H-7093Knut -Roger StenvallFaglig leder IIRørlegger’n Stenvall AS09.02.2022Mosjøen
H-7121Anders SkavhaugGasstekniker IMetos AS28.02.2022Oslo
H-7179Robin HaugenGasstekniker IIldsjelen AS21.04.2022Sandvika
H-7180Jørn PettersenGasstekniker IIldsjelen AS21.04.2022Sandvika
H-7181Luke WoodGasstekniker IAlfa Olis Gass og VVS21.04.2022Oslo
H-7182Morten AasenGasstekniker IFjørfespesialisten AS21.04.2022Soknedal
H-7183Sebastian BeckGasstekniker IOlaf B. Terjesen21.04.2022Nøtterøy
H-7184Andreas LangeteigGasstekniker IGasTech AS21.04.2022Førde
H-7196Håvard Hansen GrønlandGasstekniker INorsk Teknisk Installasjon AS24.04.2022Drammen
H-7197Olof Fredrich JohanssonGasstekniker INorsk Teknisk Installasjon AS24.04.2022Drammen
H-7223Hans Kristian UlvestadGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIGas TecH AS22.05.2022Førde
H-7226Espen HelleGasstekniker I og Gasstekniker IITS Storkjøkken30.05.2022Stavanger
H-7227Roar Sigurd HanssenGasstekniker IINorges Brannskole ( DSB)30.05.2022Fjelldal
H-7228Kurt FloerGasstekniker IIAGA AS01.06.2022Ålesund
H-7229Hans LundenGasstekniker IIRSM Gas Services AS01.06.2022Akland
H-7234Ronny Kvant JohansenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIGassmontasje & Service AS31.12.2022Laksevåg
H-7236Glenn LindlandGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIPrimagaz Norge AS06.06.2022Drammen
H-7246Rikard BergheimGasstekniker IÅge Nilsen AS19.06.2022Tromsø
H-7248Kristian LundGasstekniker IISkagerak Naturgass AS23.06.2022Porsgrunn
H-7252Bjørnar GloppenGasstekniker I og Gasstekniker IILyse Neo AS28.06.2022Stavanger
H-7253Øystein Nord-VarhaugGasstekniker I og Gasstekniker IILyse Neo AS28.06.2022Stavanger
H-7256Anders SkeieGasstekniker IRigas AS04.07.2022Nærbø
H-7266Terje BybergFaglig leder IIRambøll Norge As15.08.2022Oslo
H-7310Daniel JanssonGasstekniker IIDaniel Jansson05.10.2022Larvik
H-7331Marius PedersenGasstekniker IILindrup Martinsen20.10.2022Alta
H-7335Torgeir BergeGasstekniker IOlaf B Terjesen AS31.12.2022Nøtterøy
H-7337Lars Robin HatlemarkGasstekniker IIAssemblin AS26.10.2022Mo i Rana
H-7348Torbjørn HjørnevikGasstekniker IVoss Kjøleutstyr16.11.2022Bolstadøyri
H-7349Kenneth BakkaGasstekniker IBakka Gass & Hydraulikk16.11.2022Hafsfjord
H-7350Richard SvensenGasstekniker IRS Rør AS17.11.2022Hønefoss
H-7351Christer BjergaGasstekniker IGass Service AS17.11.2022Bergen
H-7352Alexander Helgesen TøsseGasstekniker IRørleggersentralen AS17.11.2022Fiskarstrand
H-7353Esben AndreassenGasstekniker IILindrup Martinsen17.11.2022Tromsø
H-7354Frode SkovholtGasstekniker IPropanService AS31.12.2022Lillestrøm
H-7367Sverre SimensenGasstekniker IRingsaker Rør AS04.12.2022Moelv
H-7368Øyvind Jarl BorgGasstekniker IRingsaker Rør AS04.12.2022Moelv
H-7395Karsten Inge SteinslandGasstekniker IRør & Handverks service AS31.12.2022Stord
H-7405Erlend VingelenFaglig leder IIFjørfespesialisten AS11.12.2022Soknedal
H-7409Espen AndresenGasstekniker IBio VVS31.12.2022Skedsmokorset
H-8010Carsten Dvergstein RødGasstekniker I og Faglig leder IIVarmeteknikk Rød AS31.12.2022Stavern
H-8011Frode KnophGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIKnoph VVS & Gassteknikk AS31.12.2022Sola
H-8013Terje FløysvikGasstekniker ISig Halvorsen AS31.12.2022Sandnes
H-8014Frode HalvorsenGasstekniker I og Gasstekniker IISig Halvorsen AS31.12.2022Sandnes
H-8030Morten SivertsgårdGasstekniker IHagnes VVS AS31.12.2022Trondheim
H-8043Heidi Merethe ThoresenFaglig leder IIRSM Gas Service AS09.02.2023Akland, Risør
H-8044Glenn Trygg- AndersenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIA.Tilestad AS09.02.2023Nesstun
H-8046Hans Ola HovdeFaglig leder IISweco Norge AS13.02.2023Brekstad
H-8055Daniel PersenFaglig leder IIITEC AS14.02.2023Larvik
H-8078Martin SolbergGasstekniker IArctic Gasservice AS23.03.2023Samuelsberg
H-8079Jørgen R. AndersenGasstekniker I og Faglig leder IIRørleggersenteret AS31.12.2022Larvik
H-8115Svend Hoel LundenGasstekniker IIAkontroll AS14.05.2023Sundebru
H-8116Vidar  Jørn PaulsenGasstekniker IIBilfinger AS16.05.2023Porsgrunn
H-8117Morten Helge ØveraasGasstekniker IICaverion AS16.05.2023Hamar
H-8118Richard Torleif GuldbergGasstekniker IIØstfold Gass & VVS AS16.05.2023Sarpsborg
H-8128Jon Trygve EkernGasstekniker IIStenor AS01.06.2023Bekkestua
H-8131Gjermund H. VoldenGasstekniker IIWeishaupt Norge AS04.06.2023Kløfta
H-8132Øystein BjørnsengenGasstekniker IIWeishaupt Norge AS04.06.2023Kløfta
H-8137Svein Åge HenningsenGasstekniker IIBilfinger Industrial Services06.06.2023SKien
NG-0031Svend Roald BjergaGasstekniker I og Gasstekniker IIGass-Service AS05.02.2020Bergen
NG-0059James Chr. KarlsenFaglig leder IIFlush-VVS AS17.08.2020Oslo
NG-0062Bjarne BergeGasstekniker IFlush-VVS AS17.08.2020Oslo
NG-0067Åge JohansenGasstekniker I og Faglig leder IIFreiberg Varmeteknikk AS03.05.2021Larvik
NG-0080Geir EspevikGasstekniker I og Gasstekniker IILitra Gass AS19.01.2021Voss
NG-0081Lars Magne AlsakerGasstekniker I og Gasstekniker IIApply TB Sunnhordland08.06.2020Stord
NG-0087Hans Axel FauskeFaglig leder IINorsk Energi26.08.2020Oslo
NG-0089Frank-Rune KopperudGasstekniker IFjord Teknikk AS14.06.2020Sunde
NG-0097Knut-Olav FæraasFaglig leder IINærenergi AS09.08.2021Frakkagjerd
NG-0112Roy Arild JohannessenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRSM Gas Service AS08.04.2021Risør
NG-0114Bjørn Tore LundgaardGasstekniker I og Gasstekniker IIBT Varmeservice22.09.2020Fredrikstad
NG-0163Tom Erik TørringGasstekniker I og Faglig leder IIAibel AS10.05.2021Haugesund
NG-0165Jahn-Magne SolheimGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIGassmannen AS01.10.2020Straume
NG-0168Odd Werner DåvøyFaglig leder IINorsk Energi19.08.2020Bergen
NG-0183Bjørn Odin VistGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIElman AS12.11.2020Verdal
NG-0186Andreas HøgdenGasstekniker I og Gasstekniker IIMiljøutvikling07.12.2020Namsos
NG-0187Odd Arne ReiersenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IITractec Teknikk AS18.11.2020Kristiansand
NG-0188Frode LinnerudGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRSM Gas Service AS02.06.2021Risør
NG-0190Oddgeir VolleGasstekniker I og Gasstekniker IIIvar IKS15.09.2020Tønsberg
NG-0195Steinar SkreibrokGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IITractec Teknikk AS18.11.2020Kristiansand
NG-0198Petter OlstadGasstekniker IMetro Rørleggerservice AS10.12.2020oslo
NG-0201Egil DysjalandGasstekniker I og Faglig leder IILyse Neo AS07.01.2021Stavanger
NG-0204Anfinn NærlandGasstekniker I og Faglig leder IILyse Infra AS07.01.2020Stavanger
NG-0206Gunnar Eriksen HolteFaglig leder IIAskim & Mysen Rør AS07.12.2020Slitu
NG-0207Geir EvensenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IICaverion Norge AS07.01.2020Trondheim
NG-1012Yngvar DalenFaglig leder IINaboen Utleie Oslo AS22.01.2021Oslo
NG-1013Helge BodinGasstekniker I og Gasstekniker IIRSM Gas Service AS29.08.2022Risør
NG-1017Fredrik Even HansenGasstekniker II og Faglig leder IIStenor AS17.02.2021Bekkestua
NG-1018Mats GrefslieGasstekniker I og Gasstekniker IIAskim & Mysen Rør AS03.03.2021Slitu
NG-1020Arne Berg PedersenGasstekniker I og Gasstekniker IIRørlegger’n Stenvall AS25.03.2021Mosjøen
NG-1021Tom Erik BråtaneGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRSM Contract AS08.04.2021Risør
NG-1033Kjetil RamskjærGasstekniker IRSM Production AS04.04.2021Akland
NG-1035Pål KristiansenFaglig leder IICowi AS18.03.2021Kråkerøy
NG-1036Lars Erik SmithFaglig leder IICowi AS13.01.2021Kråkerøy
NG-1041Erland LiaGasstekniker ISolid Entrepenør04.04.2021Sætre
NG-1046Kim Remi StrømbergGasstekniker IPropanService AS08.03.2021Oslo
NG-1053Inge ScheiGasstekniker IINorsk Energi04.05.2021Bergen
NG-1055Frank Tage SyversenGasstekniker I og Gasstekniker IINorsk Gassnett AS30.05.2021Oslo
NG-1057Tommy OlsenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IINorsk Gassnett AS10.05.2021Oslo
NG-1060Roger FurbergGasstekniker IIHagnes VVS AS11.03.2021Trondheim
NG-1060Roger FurbergGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIHagnes VVS AS25.05.2021Trondheim
NG-1061Øystein KlausenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIGassteknikk Ltd25.05.2021Molde
NG-1063Joakim SolhaugFaglig leder IINorconsult AS12.05.2021Oslo
NG-1066Per Arne JohansenGasstekniker I og Faglig leder IIBorge Rør AS03.05.2021Gressvik
NG-1067Bjørn Sture JarlumGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIAlfa Olis Gass & Vvs AS12.04.2021Oslo
NG-1068Glenn Rune LyseGasstekniker I og Faglig leder IILyse Neo AS06.06.2021Stavanger
NG-1069Lars Olav SvendsenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIØsfold Gass & VVS AS25.05.2021Skjeberg
NG-1070Gjermund H. VoldenFaglig leder IIWeishaupt Norge AS02.06.2021Oslo
NG-1071Odd Kjetil PettersenFaglig leder IIWeishaupt Norge AS12.05.2021Oslo
NG-1077Anders BjørkFaglig leder IIRør & Handverks service AS31.12.2022Stord
NG-1083Jon Rafn HansenGasstekniker I og Gasstekniker IIGascom AS10.05.2021Finstadgjordet
NG-1100Trond MartinsenGasstekniker I og Gasstekniker IIAGA AS30.09.2021Oslo
NG-1115Kenneth OlsenGasstekniker IBygg og Varme AS21.10.2021Hakadal
NG-1117Trond EliassenGasstekniker I og Gasstekniker IIGass Service AS30.09.2021Bergen
NG-1119Jon Espen W.JensenGasstekniker IRognstad VVS AS03.08.2021Jessheim
NG-1120Ivar EngebretsenGasstekniker IRognstad VVS AS03.08.2021Jessheim
NG-1121Håkon RognstadGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRognstad VVS AS03.08.2021Jessheim
NG-1126Roger KallekodtGasstekniker I og Gasstekniker IINærenergi AS30.09.2021Aksdal
NG-1128Olav LærumFaglig leder IIIvar Lærum AS08.11.2021Oslo
NG-1129Embrik Nordseth-MundalGasstekniker I og Gasstekniker IIIvar Lærum AS08.11.2021Oslo
NG-1131Thomas LangfeldtGasstekniker I og Gasstekniker IITry Rør15.11.2021Søgne
NG-1143Tomas JohnsonGasstekniker I og Gasstekniker IIVestfold Rør og Gass AS16.11.2021Stavern
NG-1144Hans Martin FagerhaugGasstekniker IComfortbutikken Rørsenteret AS21.11.2021Oppdal
NG-1145Willy SundsethaugGasstekniker IComfortbutikken Rørsenteret AS21.11.2021Oppdal
NG-1146Bjørn-Stian AlteGasstekniker IStor-Oslo Varmeservice AS21.10.2021Nordby
NG-1150Ingolf Kraby RiddervolGasstekniker I og Faglig leder IIRørkompaniet AS01.12.2021Asker
NG-1152Kenneth BakkeGasstekniker IKnut Malmberg AS18.01.2022Gjøvik
NG-1153Thomas Solli BråtenGasstekniker IGass og Rørservice AS12.02.2021Skien
NG-1154Rolf BergeGasstekniker IHaug og Ruud VVS AS15.02.2021Lillehammer
NG-1160Helle Homen WalstadFaglig leder IIErichen & Horgen AS07.102021Skien
NG-1161Thomas GrøstadFaglig leder IIAGA AS19.12.2021Oslo
NG-1165Kjetil VikanFaglig leder IIBAS Maskinutleie10.05.2021Hof
NG-2001Andreas SteinsnesFaglig leder IIHydro Aluminium26.01.2017Karmøy
NG-2002Hans Petter JacobsenGasstekniker IHP Energi26.01.2022Hamar
NG-2011Torbjørn DahleGasstekniker IJarotech09.02.2022Nesbru
NG-2012Ulf Kristian  KristiansenGasstekniker IEiker Gassmontasje09.02.2022Krokstadelva
NG-2013Stein AndersenGasstekniker INore VVS AS20.02.2022Oslo
NG-2015Helge TufthaugGasstekniker IJarotech AS27.02.2022Oslo
NG-2018Sveinung AlsakerFaglig leder IIFerkingstad og Alsaker AS27.02.2022Haugesund
NG-2021Inge MortensenFaglig leder IIVibstad VVS27.02.2022Spillum
NG-2023Jens BokanderGasstekniker IBokander Rørteknikk AS27.02.2022Berger
NG-2092Johan BalterzenGasstekniker I og Gasstekniker IIBA-Rør AS27.09.2022Sarpsborg
NG-2095Flemming Salling JensenGasstekniker I og Gasstekniker IIRSM Gas Services AS17.04.2022Risør
NG-2096Kristian NilsenGasstekniker IISakgerak Naturgass AS17.04.2022Porsgrunn
NG-2098Espen KvarudGassteknier I, Gasstekniker II og Faglig leder IINore VVS AS17.04.2022Oslo
NG-2123Bjørn Gunnar HuseFaglig leder IISkåland Rør & Industrimontasje AS09.05.2022Holmestrand
NG-2129Terje BakkenGasstekniker I og Faglig leder IIRognstad VVS AS11.05.2020Jessheim
NG-2138Trond Alstad JohansenGasstekniker I og Gasstekniker IINorsk Teknisk Installasjon AS11.05.2022Drammen
NG-2139Atle UstadGasstekniker I og Gasstekniker IIAGA AS11.05.2022Trondheim
NG-2206Rune JohansenGasstekniker IAGA AS22.09.2022Trondheim
NG-2209Hans Audun AaseGasstekniker IAibel AS27.09.2022Haugesund
NG-2210Andre LidGasstekniker IGK rør AS27.09.2022Oslo
NG-2212Kurt Andre GjønGasstekniker I og Gasstekniker IIKurt Andre Gjøn27.09.2022Fusa i Bergen
NG-2214John BalterzenGasstekniker IBA-Rør AS27.09.2022Greåker
NG-2235Ola BrunjulfsenGasstekniker IIHolger’s AS12.11.2022Andebu
NG-2236Tor Øyvind GrovGasstekniker I og Gasstekniker IIRør & Handverks service AS12.11.2022Stord
NG-2246Kjell Gunnar HenriksenGasstekniker IHålogaland Varmeservice AS22.11.2022Sortland
NG-2261Trond RuudGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIIndustri og Rørteknikk AS10.12.2022Snertingdal
NG-2262Arne Gunnar NorengGasstekniker I og Faglig lederAGN Rør AS10.12.2022Vestre Gausdal
NG-2274Roy Morgan HansenGasstekniker I og Faglig leder IIVarme og Sanitær AS10.12.2022Hønefoss
NG-2275Edvard TjøstheimGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRørleggermester Edvard Tjøstheim AS10.12.2022Rennesøy
NG-2276Gjermund JohnsenFaglig leder IISweco Norge AS10.12.2022Trondheim
NG-3007Terje UskenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIKosan Gas Norge AS14.01.2023Stavanger
NG-3008Bjørn JensenFaglig leder IIJensen Varme & Samitær14.01.2018Drammen
NG-3009Helge ZachariassenGasstekniker IJensen Varme & Samitær14.01.2018Drammen
NG-3010Morten HøigaardFaglig leder IINorconsult14.01.2018Sandvika
NG-3011Erik FolkestadFaglig leder IIRambøll Norge As14.01.2028Sarpsborg
NG-3012Kai Jørgen RognstadGasstekniker IBIS Production Partner14.02.2018Raufoss
NG-3013Anders LienGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3014Jan RozemaGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3015Ronald SmithGasstekniker I og Gasstekniker IIAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3016Torbjørn KristensenGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3017Steffen JensenGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3018Bjørn Sture JarlumGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3019Rune NessGasstekniker INoa Utvikling AS14.02.2018Stord
NG-3021Morten VisteGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRPT Energi & Varme AS14.02.2023Sandnes
NG-3022Jan AasgaardGasstekniker I og Gasstekniker IIGilbarco-Autotank AS14.02.2018Drammen
NG-3023Thomas ØienFaglig leder IIBarents NaturGass AS14.02.2023Hammerfest
NG-3024Ole-Christian SkabergGasstekniker IAGA AS14.02.2023Oslo
NG-3025Sindre BarboGasstekniker IOras AS14.02.2018Drammen
NG-3026Ole Petter MyrhaugGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS14.02.2018Oslo
NG-3027Kjetil OlsenGasstekniker IIldsjelen AS14.02.2018Sandvika
NG-3028Stig FrogsetGasstekniker IPropan Senteret AD14.02.2023Trondheim
NG-3029Martin SamuelssonGasstekniker IKTV Group AS14.02.2018Bergen
NG-3031Øystein EriksenFaglig leder IIVVS Proffen AS14.02.2018Oslo
NG-3032Thomas SaglienGasstekniker INorsk Gassnett AS19.02.2018Oslo
NG-3034Frank JohansenGasstekniker INorsk Gassnett AS21.02.2018Molde
NG-3037Oddgeir HansenGasstekniker IYIT AS05.03.2018Finnsnes
NG-3039Rune JohanssonFaglig leder IIAGA AS05.03.2018Oslo
NG-3064Arild BakkenGasstekniker IHallingdal Storkjøkken og Kjøleservice AS24.04.2018Hallingdal
NG-3066Frank Tony ArnesenFaglig leder IIBarents NaturGass AS24.04.2018Hammerfest
NG-3069Frode HolmGasstekniker I og Gasstekniker IIAS Miljøutvikling30.04.2018Namsos
NG-3070Kjell Tore ModalsliGasstekniker IISkåland Rør og Industrimontasje AS30.04.2023Hauge i Dalane
NG-3071Stein RømenGasstekniker IITide Buss avd. Midt- Norge30.04.2018Trondheim
NG-3072Gunnar KassemGasstekniker IITitanina as30.04.2018Jøssingfjord
NG-3073John Roger BarstadGasstekniker IITitanina as30.04.2018Jøssingfjord
NG-3074Stian HagenGasstekniker IIHagaens Rørservice AS30.04.2018Hov
NG-3075Roger SellægGasstekniker I og Gasstekniker II og Faglig leder IIGassMan AS30.04.2023Verdal
NG-3076Janne EikGasstekniker I og Gasstekniker IIAGA AS30.04.2018Kristiansand
NG-3077Svein Arne BjørkedalGasstekniker IISagafjordbase AS30.04.2023Florø
NG-3078Kjetil JakobsenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IITeknologisk Institutt AS30.04.2018Karmøy
NG-3079Marius SonflåGasstekniker I og Gasstekniker IIJara Drift AS23.05.2023Namsos
NG-3080Pål FiveFaglig leder IIJarotech AS30.04.2018Nesbru
NG-3081Svein Petter VangsøyGasstekniker IJarotech AS30.04.2018Nesbru
NG-3084Jan Harald RoangFaglig leder IIJarotech AS23.05.2018Nesbru
NG-3093Harry Leo NøttveitFaglig leder IINærenergi AS05.07.2018Førresfjorden
NG-3094Axel RanvikGasstekniker IIvar Lærum AS05.07.2018Hønefoss
NG-3102Craig Lee RedmondGasstekniker IAnsnes28.08.2018Hvalstad
NG-3104Arild EnsrudGasstekniker IAmundsrud VVS AS28.08.2023Elverum
NG-3106Anders DeilhaugGasstekniker IHeistad Rørleggerforetning AS10.09.2018Porsgrunn
NG-3110Ove- Andre FørdeGasstekniker IRørpartner com AS10.09.2018Elnesvågen
NG-3111Rune HallbergGasstekniker IAGA AS27.09.2018Oslo
NG-3112Tom ØstbøGasstekniker IAGA AS27.09.2018Sandnes
NG-3116Espen AasheimGasstekniker IAGA AS07.10.2018Trondheim
NG-3117Fredrik G. CarstensGasstekniker IMetos AS07.10.2018Oslo
NG-3119Jens Henning KlevenGasstekniker ILyse Infra AS07.10.2018Stavanger
NG-3120Geir VorlandGasstekniker IAGA AS07.10.2018Oslo
NG-3122Rune BenjaminsenGasstekniker IGassman DA07.10.2018Verdal
NG-3126Andre’ HansenGasstekniker IAGA AS07.10.2018Oslo
NG-3131Arild SolbergGasstekniker ITratec Teknikken AS15.10.2018Farsund
NG-3135Svein BolstadFaglig leder IIImtech Rør AS18.10.2018Drammen
NG-3136Richard Aslaksen-VedvikGasstekniker IOlaf B. Terjesen AS18.10.2018Horten
NG-3139Torulf ModalsliGasstekniker IITorulf Modalsli AS24.10.2018Moi
NG-3140Geir IndergaardGasstekniker IIPolyform AS24.10.2018Ålesund
NG-3141Geir Roger BrekkenGasstekniker IIPolyform AS24.10.2018Ålesund
NG-3142Lars Einar LundenGasstekniker IIRisør Sveis og Montering AS24.10.2018Risør
NG-3143Tom Anders JohnsenGasstekniker IIRisør Sveis og Montering AS24.10.2018Risør
NG-3144Pål Erik RimstadGasstekniker IIRisør Sveis og Montering AS24.10.2018Risør
NG-3145Ingve ØsterbøGasstekniker I og Gasstekniker IIAGA AS24.10.2018Godvik, Bergen
NG-3146Morten SalteGasstekniker IIAGA AS24.10.2018Sandnes
NG-3147Øivind BergGasstekniker IIBarents NaturGass AS24.10.2018Hammerfest
NG-3148Espen Rod HammerstadGasstekniker IIIldsjelen AS24.10.2018Sandvika
NG-3149Carl Gustav LundGasstekniker I og Gasstekniker IIFarmprodukter24.10.2018Soknedal
NG-3150Christian AanvikGasstekniker ISudreheim Gruppen Entrepenør SS24.10.2018Sørumsand
NG-3151Mindor NordstrandGasstekniker INordstrand VVS AS24.10.2018Valderøya
NG-3154Wilhelm Fjetland TrodahlGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIRørleggermester Wilhelm Fjetland Trodahl19.11.2018Sveio
NG-3155Tom Kenneth JanssonGasstekniker IImtech19.11.2018Lier
NG-3156Øystein BorgersenGasstekniker IImtech19.11.2018Lier
NG-3161Sune EggenFaglig leder IIHjellnes Consult AS17.12.2018Oslo
NG-3162Ola Tandum GilhuusFaglig leder IIHjellnes Consult AS17.12.2018Oslo
NG-3163Gunnar KulsengFaglig leder IIApply TB17.12.2018Haugesund
NG-3164Henning UndrumFaglig leder IIBorregaard AS17.12.2018Sarpsborg
NG-3165Christian AanvikFaglig leder IISudreheim Gruppen Entrepenør SS17.12.2018Sørumsand
NG-3166Rune EriksenFaglig leder IIUtleiecompagniet AS17.12.2018Oslo
NG-3167Andre GranåFaglig leder IIHydro Aluminium Rolled Products17.12.2018Holmestrand
NG-3168Terje SporalandFaglig leder IILyse Neo AS17.12.2018Stavanger
NG-3170Håkon BrækkanFaglig leder IIBilfinger Helgeland17.12.2018Mosjøen
NG-3171Håkon Severtin GundersenGasstekniker IVarmeservice Håkon Gundersen17.12.2018Haugesund
NG-3172Sten SlettenGasstekniker IFosen VVS AS17.12.2018Bjugn
NG-3175Erik Christian FaltenGasstekniker IHoltefjell VVS AS20.12.2018Drammen
NG-3179Per Kr. HøiemFaglig leder IIAS Narvik Rørleggerforretning20.12.2018Narvik
NG-3180Tommy LynghomGasstekniker IAS Narvik Rørleggerforretning20.12.2018Narvik
NG-4001Johan B. LangfeldtGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIKiwa Teknologisk Institutt AS10.01.2019Karmøy
NG-4003Irene AspenFaglig leder IIKiwa Teknologisk Institutt AS10.01.2019Karmøy
NG-4008Jan Magne AndersenGasstekniker I og Faglig leder IIJM Varme AS10.01.2019Hommersåk
NG-4012Bjørn HalvorsenGasstekniker I og Faglig leder IIØstlandske Rørleggerbedrift AS17.01.2019Jessheim
NG-4013Gert MikkelsenGasstekniker IVarmeøkonomi AS17.01.2019Våle
NG-4015Arve ElvebachFaglig leder IINorsk Energi Kontroll AS17.01.2019Oslo
NG-4020Åge SjåstadGasstekniker I og Gasstekniker IIRørleggersentralen AS24.01.2019Ålesund
NG-4026Svein KvilleGasstekniker IOlaf B. Terjesen AS31.01.2019Tønsberg
NG-4027Steffen BomannGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IICaverion AS31.01.2019Kristiansand
NG-4028Tore HelgesenGasstekniker IØstfold VVS & Gassmontasje AS31.01.2019Sarpsborg
NG-4029Kai FrøitlandGasstekniker I og Faglig leder IIOskar Nygaard AS31.01.2019Farsund
NG-4030Jon Kristian SandeGasstekniker I og Gasstekniker IIFinn Midbøe AS31.01.2019Stavanger
NG-4031Svein MidbøeFaglig leder IIFinn Midbøe AS31.01.2019Stavanger
NG-4032Steinar GjerdalenGasstekniker I og Faglig leder IIVestoppland Kjøleservice AS31.01.2019Dokka
NG-4036Stian KragtorpGasstekniker IAarstad og Sønner AS24.02.2019Bjørkelangen
NG-4037Erlend Frostad GrandeGasstekniker IArthur Rønnestad Eftf. AS24.02.2019Ålesund
NG-4038Øyvind Kristoffer SætherGasstekniker IIldsjelen AS24.02.2019Sandvika
NG-4040Frode AspakerGasstekniker IVann & Varme24.02.2019Harstad
NG-4042Gunnar LyngstadGasstekniker IGL Montasje24.02.2019Gardvik
NG-4043Egil JonassenGasstekniker IJonassen Rørservice AS24.02.2019Hammerfest
NG-4046Terje UlvoldenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIØkoenergi AS24.02.2019Oslo
NG-4049Per Christian LauritsenGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIAlfa Olis Gass & VVS AS13.03.2019Oslo
NG-4050Marius PettersenGasstekniker IAlfa Olis Gass & VVS AS13.03.2019Oslo
NG-4051Stian AndreassenGasstekniker I og Gasstekniker IIAlfa Olis Gass & VVS AS13.03.2019Oslo
NG-4055Torgeir HansenGasstekniker I og Gasstekniker IIBilfinger Industrial Service Norway AS13.03.2019Karmøy
NG-4057Morten Helge ØveraasGasstekniker IRGV AS13.03.2019Nes på Hedemarken
NG-4071Tor-Ivar LinskovGasstekniker IABC Rørservice AS09.04.2019Solbergelva
NG-4072Sølvi TønnesenGasstekniker IGassmontasje & Service AS09.04.2019Bergen
NG-4076Geir LarsenGasstekniker INærenergi AS09.04.2019Førresfjorden
NG-8033Lars TvedtGasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder IIKiwa Teknologisk Institutt AS09.12.2018Karmøy
NG-9028Ivar ØyenGasstekniker I og Faglig leder IIStorkjøkken & Gasservice AS18.01.2022Otta
NG-9043Pål GundersrudGasstekniker I og Gasstekniker IINorsk Gassnett AS10.05.2021Oslo
NG-9071Joakim Skårrud SetherGasstekniker IImtech Norge AS23.10.2020Oslo
NG-9072Lasse SvendsenGasstekniker IImtech Norge AS23.10.2020Oslo
TIS- 9014Glenn WiikGasstekniker I og Gasstekniker IIGK rør AS Lillehammer31.12.2022Lillehammer

 

Sertifiserte personell Midlertidige Gassanlegg Del I:

Arbeidsområde:

  • Arbeid med utstyr og anlegg for midlertidige gassanlegg for varming og tørking av bygg og prosjekt under oppføring.

 

Sertifiserte personell Midlertidige Gassanlegg Del II:

Arbeidsområde:

  • Arbeid med utstyr og anlegg for midlertidige gassanlegg for varming og tørking av bygg og prosjekt under oppføring.
  • Det forutsetter at deltakerne har gjennomgått og bestått det forutgående kurset Midlertidige gassanlegg del 1, grunnkurs. Innholdet er fordypning ned til detaljplan på utstyr som benyttes på slike anlegg.
SertifikatnummerNavnSertifkatklasserFirmaSertifikat gyldig til:
H-4097Ove Magnus WesterhusMid del 1Utleiecompaniet AS30.04.2019
H-4098Reidar HeibergMid del 1Utleiecompaniet AS30.04.2019
H-4099Robert GauksheimMid del 1Utleiecompaniet AS30.04.2019
H-4100Thor SvendsenMid del 1Vitorent AS30.04.2019
H-4102Tore IbsenMid del 1 og del 2Cramo AS30.04.2019
H-4104Are Loehagen LøkenMid del 1Cramo AS08.05.2019
H-4133Bjørn Villy BuskliMid del 2Ramirent AS03.09.2019
H-4153Rune JohansenMid 1 og Mid 2Ramirent AS21.10.2019
H-4155Morten Sandaker HarefalletMid 1 og Mid 2Ramirent AS21.10.2019
H-4169Håkan EricssonMid del 1Lemminkäinen11.11.2019
H-4190Jan Tore RudshagenMid 1 og Mid 2Ramirent AS27.11.2019
H-4199Hans Kristian OppenMid 1 og Mid 2Cramo AS17.12.2019
H-4215Tor Audun AndreassenMid 1 og Mid 2Utleiecompaniet AS20.12.2019
H-4216Reidar HeibergMid del 2Utleiecompaniet AS2012.2019
H-5008Øyvind FalchMid 1 og Mid 2Ramirent AS15.01.2020
H-5031Bjørn Kristian HammerliMid 1 og Mid 2Utleiecompaniet AS03.03.2020
H-5145Roger HusomMid del 1 og del 2Utleiecompagniet AS17.08.2020
H-5146Per BendiksenMid del 1 og del 2BAS Maskinutleie AS17.08.2020
H-5147Vidar HundsnesMid del 1 og del 2Ramirent17.08.2020
H-6476Arne B. LieMid del 1Mylift Gjøvik AS29.09.2021
H-6487Njål SvihusMid del 1Ramirent AS13.10.2021
H-6488Tore Vidar HylanderMid del 1 og del 2Utleiecompagnioet AS avd 80001113.10.2021
H-6489Steffen ByrbottenMid del 1 og del 2Naboen Utleie Oslo AS13.10.2021
H-6490Roy GranboMid del 1 og del 2Bas Maskinutleie AS13.10.2021
H-6491Kristoffer GarvikMid del 1 og del 2Naboen Utleie Oslo AS13.10.2021
H-6492Dag MehammerMid del 1 og del 2Bas Maskinutleie AS13.10.2021
H-6493Richard Albrechtsen LarsenMid del 1 og del 2Naboen Utleie Bergen AS13.10.2021
H-6612Bjørn Tore UllerudMid del 1Ramirent AS07.12.2021
H-6613Ronny StornesMid del 1Bas Maskinutleie AS07.12.2021
H-6616Thomas PettersenMid del 1Ramirent AS07.12.2021
H-7096Grzgorz KozakMid del 1Naboen Utleie Oslo AS10.02.2022
H-7123Ronny StornesMid del 2Bas Maskinutleie03.03.2022
H-7222Rainer MikalsenMid del 1Ramirent AS22.05.2022
H-7230Christian SunbøMid del 1 og del 2BAS Maskinutleie AS01.06.2022
H-7231Bjørnar KirkeengMid del 1 og del 2UCO Sarpsborg01.06.2022
H-7340Atle AbrahamsenMid del 1Cramo AS30.10.2022
H-8071Michael NilssonMid del 1Ramirent AS20.03.2023
H-8072Zdzislaw RewersMid del 1 og del 2Ramirent AS20.03.2023
H-8073Jørgen HoltetMid del 1Ramirent AS20.03.2023
H-8074Oddbjørn SkaarMid del 1 og del 2Ramirent AS20.03.2023
H-8098Cato SkoglandMid del 1 og del 2BAS Maskinutleie AS16.04.2023
H-8109Per Ove AndreassenMid del 1Ramirent AS07.05.2023
H-8166Bjørn Tore UllerudMid del 2Ramirent AS15.06.2023
NG-0109Bjørn HålandMid del 1Bjørns Varmeservice07.12.2020
NG-0132Tor Inge AsmundsenMid del 1 og del 2Ramirent AS17.08.2020
NG-0138Kimmy StokkbækMid del 1 og del 2Ramirent AS07.10.2020
NG-0141Roger ØstvoldMid del 1 og del 2Ramirent AS05.11.2020
NG-0143Thomas TrøbråtenMid del 1 og del 2Naboen21.10.2020
NG-0144Johnny RuudMid del 1 og del 2Naboen Utleie Oslo AS11.11.2020
NG-0145Knut UbostadMid del 1 og del 2Ramirent AS08.09.2020
NG-0146Per SvendsenMid del 1 og del 2Ramirent AS08.09.2020
NG-0152Rickard FridlundMid del 1 og del 2Cramo AS13.06.2020
NG-0153Paul EideMid del 1 og del 2Naboen Utleie Møre AS08.09.2020
NG-0155Ole Jarle MalkenesMid del 1 og del 2Ramirent AS12.10.2020
NG-0159Rune KristansenMid del 1 og del 2Ramirent AS21.10.2020
NG-0160Tom Arne PedersenMid del 1 og del 2Ramirent AS22.10.2020
NG-0170Glenn- Øyvind TeigMid del 1 og del 2Naboen Utleie Oslo AS21.10.2020
NG-0185Torgeir FallåsMid del 1 og del 2Cramo AS13.06.2020
NG-1003Ørjan BorgliMid del 1 og del 2Cramo AS13.06.2021
NG-1006Øyvind BergMid del 1 og del 2Cramo AS16.12.2020
NG-1014Rune EriksenMid del 1 og del 2Utleiecompagnioet AS03.05.2021
NG-1015Kjell Øivind AndresenMid del 1 og del 2Utleiecompagnioet AS03.05.2021
NG-1027Rune LensbergMid del 1 og del 2Utleiecompagniet AS01.12.2021
NG-1030Dag Inge HansenMid del 1 og del 2Utleiecompagniet AS01.12.2021
NG-1104Rune BjanesMid del 1 og del 2Cramo AS25.10.2021
NG-1107Stein Nagell-SværkMid del 1 og del 2Bas Maskinutleie AS10.06.2021
NG-1108Tore SkjebekMid del 1 og del 2BAS Maskin Utleie AS30.05.2021
NG-1109Petter ØdegaardMid del 1 og del 2Bas Maskinutleie AS22.08.2021
NG-1110Runar EvensenMid del 1 og del 2Bas Maskinutleie AS10.10.2021
NG-1118Jonny Marring DahlMid del 1 og del 2BAS Maskinutleie13.05.2021
NG-1122Jan Erik Øyas LoeMid del 1 og del 2Utleiecompagnioet AS02.11.2021
NG-2032Karlo TjelmelandMid del 1Ramirent AS15.03.2022
NG-2035Per HåkonsenMid del 1Ramirent AS15.03.2022
NG-2120Jostein BjerkeMid del 1 og del 2Ramirent AS09.05.2022
NG-2265Svein Håkon LianMid del 1 og del 2BAS Maskinutleie AS10.12.2022
NG-2268Daniel JamesMid del 1 og del 2Cramo AS10.12.2020
NG-3052Steven MyhrvoldMid del 1Naboen Varme og Tørketeknikk17.04.2018
NG-3053Kjetil MyhrvoldMid del 1Naboen Varme og Tørketeknikk17.04.2018
NG-3054Jørgen SlagstadMid del 1BAS Maskinutleie AS17.04.2018
NG-3057Øistein BråthenMid del 1Utleiecompaniet AS17.04.2018
NG-3078Kjetil JakobsenMid del 1 og del 2Teknologisk Institutt AS30.04.2018
NG-3088Wilhelm WingaardMid del 1 og del 2Utleiecompaniet AS26.06.2018
NG-3126Andre HansenMid 1 og Mid 2AGA AS07.10.2018
NG-3132Rune EkebergMid del 1 og del 2Ramirent AS15.10.2018
NG-3133Magne Sagstad KronenMid del 1 og del 2Ramirent AS15.10.2018
NG-3134Tommy Lyngholm LarsenMid 1 og Mid 2Cramo AS18.10.2018
NG-3137Rune Alexander LyngmoMid 2BAS Maskinutleie AS18.10.2023
NG-3153Jørgen SlagstadMid 2BAS Maskinutleie AS19.11.2018
NG-3157Christian HellebergshaugenMid 1 og Mid 2Cramo AS19.11.2018
NG-4002Johan B. LangfeldtMid del 1 og del 2Teknologisk Institutt AS10.01.2019
NG-4016Bjørn JohansenMid del 1 og del 2Cramo AS24.01.2019
NG-4017Morten SoløMid del 1 og del 2Cramo AS24.01.2019
NG-4018Ole-Christian OlsenMid del 1Ramirent AS24.01.2019
NG-4019Ronny BjerkanMid del 1Ramirent AS24.01.2019
NG-4021Andrezej Rafael LipaMid del 1Ramirent AS27.01.2019
NG-4039Bjørn Villy BuskliMid del 1Ramirent AS24.02.2019
NG-4044Petter Gustav JohnsenMid del 1Ramirent AS24.02.2019