Sertifisert personell
Der finnes 5 typer kompetansesertifisering innen gass.
Sertifiserte personell Installasjon av Anleggstype I:
Arbeidsområde:
- Planlegging, montasje og service av mindre og enklere anlegg for naturgass og LPG, med trykk maksimalt 0,5 bar. Flaske sentraler skal likevel inngå.
- Montasje av gassforbrukende utstyr og kjel som tillates montert uten eget fyrrom.
- Gasstanker og abonnentsentraler skal være utstyrt med regulator fra leverandør og samsvarserklært (CE-merket) som en samlet enhet med leveringstrykk ikke over 0,5 bar.
- Utførelse av kontroller av samme type anlegg forutsetter påbyggningkurs for kontroll. Kontroll kan deretter utføres på frittliggende eneboliger og fritidsboliger.
Sertifiserte personell Installasjon av Anleggstype II:
Arbeidsområde:
- Plassansvarlig for montasje og service av større gassanlegg som omfattes av Gassnormen
- Installasjon, igangsetting og ser-vice av større gassforbrukende utstyr og brenneranlegg.
- Utførelse av kontroller av samme type anlegg, eller mindre.
Sertifiserte personell Prosjektering av Anleggstype I og II:
Arbeidsområde:
- Overordnet ansvar for konstruksjon, montasje, dokumentasjon og driftsetting av gassanlegg samt service, vedlikehold og kontroll innenfor aktuell anleggstype.
- Utførelse av kontroller av samme type anlegg som virksomheten installerer, eller mindre. Krever i tillegg akkreditering av bedriften i henhold til NS-EN 1702
Sertifikatnummer | Navn | Firma | Sted | Sertifikatklasser | Sertifikat gyldig til: |
H-19004 | Stine Thysnes Roset | Cambi AS | Asker | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 10.01.2024 |
NG-4020 | Åge Sjåstad | Rørleggersentralen AS | Fiskarstrand | Gasstekniker II | 24.01.2024 |
NG-4027 | Steffen Bomann | Finn & Albert Egeland AS | Mandal | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 31.01.2024 |
NG-4028 | Tore Helgesen | Østfold VVS & Gassmontasje AS | Sarpsborg | Gasstekniker I | 31.01.2024 |
H-19036 | Espen Grymyr | Assemblin AS | Harestua | Gasstekniker I | 07.02.2024 |
H-4051 | Stian Andreassen | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 13.02.2024 |
H-19072 | Terje Evensen | Linde Gas AS | Drøbak | Gasstekniker I | 22.02.2024 |
NG-4046 | Terje Ulvolden | Økoenergi AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 24.02.2024 |
H-19087 | Robert Thomassen | Linde Gas AS | Nyborg | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 07.03.2024 |
NG-4049 | Per Christian Lauritsen | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 13.03.2024 |
NG-4055 | Torgeir Hansen | Bilfinger Industrial Service Norway AS | Karmøy | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 13.03.2024 |
H-19108 | Jan Gaute Torkildsen | Linde Gas AS | Sandnes | Gasstekniker I | 01.04.2024 |
H-19112 | Arnt Johnny Strand | Bilfinger Helgeland | Porsgrunn | Gasstekniker II | 02.04.2024 |
H-19115 | Ole Martin Eklund | Propanspesialisten og Agdergass AS | Kristiansand | Gasstekniker I | 10.04.2024 |
H-19116 | Odd Magne Håvemoen | Hytteteknikk AS | Høvåg | Gasstekniker I | 10.04.2024 |
H-19125 | Kristian Isohuta | Air Liquide Skagerak AS | Porsgrunn | Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-19126 | Morten Magnusson | Energy Rent AS | Klepp Stasjon | Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-21184 | Thor Svendsen | Drammen Liftutleie AS | Drammen | Gasstekniker I | 30.04.2024 |
H-4088 | Petter Gustav Johnsen | Ramirent AS | Trondheim | Faglig leder II | 30.04.2024 |
H-4089 | Frank Lykkebø | Vestland Varme AS | Førde | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-4090 | Farhad Rohani | Hydro Aluminium Rolled Products | Holmestrand | Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-4093 | Lars Jacob Løwehr | Hydro Aluminium Rolled Products | Holmestrand | Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-4096 | Mathias Muggerud | Hydro Aluminium Rolled Products | Holmestrand | Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-4103 | Tore Ibsen | Cramo AS | Rud | Faglig leder II | 30.04.2024 |
NG-4092 | Paul Magnor Jensen | Hydro Aluminium Holmestrand | Porsgrunn | Gasstekniker II | 30.04.2024 |
H-4108 | Trond Dønåsen | Linde AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 12.05.2024 |
H-19139 | Scott Parker | VVS- Miljø AS | Gol | Gasstekniker I | 13.05.2024 |
H-19140 | Poa Ekeblad | Linde Gas AS | Oslo | Faglig leder II | 13.05.2024 |
H-4116 | Svein E. Ringdal | Gass og Energiteknikk AS | Sarpsborg | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 20.05.2024 |
H-4129 | Ola Nordheim | Nordheim VVS AS | Ål | Gasstekniker I | 19.08.2024 |
H-4132 | Vegard Gullhav | GK rør AS | Lillehammer | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 02.09.2024 |
H-4136 | Kjell Ljøner | Kjell Trandem AS | Skotterud | Gasstekniker I | 11.09.2024 |
H-20046 | Ivan Kolstad | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 27.09.2024 |
H-4142 | Eilif Dahle | Gasskompetanse AS | Sandnes | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 29.09.2024 |
H-4143 | Stig Landa | Hellevik VVS | Sandnes | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 29.09.2024 |
H-4144 | Hallgeir Aksel Olsen | Parat Halvorsen | Flekkefjord | Faglig leder II | 03.10.2024 |
H-19223 | Vilbjørn Landmark | Peisselskabet AS | Oslo | Gasstekniker I | 08.10.2024 |
H-4152 | Per Sandve | Gassmann 1 AS | Sandnes | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 13.10.2024 |
H-4151 | Tor Inge Tøftvang | Notodden Rørleggerforretning AS | Notodden | Gasstekniker I | 15.10.2024 |
H-19226 | Frank Steeven Spiik | Spiik up AS | Larvik | Gasstekniker I | 16.10.2024 |
H-19238 | Stig Martin Petersen | EGE Romerike biogassanlegg | Vormsund | Gasstekniker II | 25.10.2024 |
H-4164 | Arnfred Hofstad | Parat Halvorsen | Stavanger | Gasstekniker II | 31.10.2024 |
H-19253 | Ragnar Amundsen | Barents NaturGass AS | Hammerfest | Gasstekniker II | 06.11.2024 |
H-4168 | Rino Jacobsen | Gass og Energiteknikk AS | Sarpsborg | Gasstekniker I | 06.11.2024 |
H-4171 | Knut Nybø | Gass og Energiteknikk AS | Sarpsborg | Gasstekniker I | 11.11.2024 |
H-4172 | Reidar Vikse | Kalland AS | Haugesund | Gasstekniker I | 11.11.2024 |
H-19263 | Jørn Grøvnes | Bilfinger Industrial Service Norway AS | Helgeland | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 15.11.2024 |
H-4185 | Bjørn Egil Høydal | Parat Halvorsen | Flekkefjord | Gasstekniker II | 17.11.2024 |
H-19275 | Mads Winum | Scan VVS AS | Stavanger | Gasstekniker I | 25.11.2024 |
H-4189 | Magnus Lågeide | Sentronik AS | Måløy | Gasstekniker I | 25.11.2024 |
H-19283 | Johnny Eriksen | Amundrud VVS AS | Elverum | Gasstekniker I | 05.12.2024 |
H-19295 | Jørn Espen Hansen | Hønefoss Rørleggerbedrift AS | Hønefoss | Gasstekniker I | 11.12.2024 |
H-4197 | Åge Pettersen | GK rør AS | Trondheim | Gasstekniker I | 12.12.2024 |
H-4200 | Stian Herrebrøden | Tolcon AS | Stavanger, Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 17.12.2024 |
H-20028 | Stein Bjarte Rimestad | Sig-Halvorsen | Sandnes | Gasstekniker I | 07.02.2025 |
H-5041 | Bjørn Prestrud | Medby AS | Østre Gausdal | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.02.2025 |
H-5033 | Oddmund Refvem | RPT Energi & Varme AS | Østre Gausdal | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 03.03.2025 |
H-20059 | Kjetil Roland | Medby AS | Østre Gausdal | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 10.03.2025 |
H-20061 | Andras Dyrnes | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I | 26.03.2025 |
H-20064 | Espen Lorentzen | RSM Gas Service AS | Akland | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 26.03.2025 |
H-20070 | Ivar Tandrem | Kjell Tandrem AS | Skotterud | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 27.03.2025 |
H-20071 | Knut Erik Grønli | Jarotech AS | Nesbru | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 27.03.2025 |
H-20073 | Mikale Dalby Våge | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I | 27.03.2025 |
H-20076 | Ulf Haugmo | Leif Hastadklev AS | Stjørdal | Gasstekniker I | 27.03.2025 |
H-20077 | Jonas Larsen | Otechos Services | Tvedestrand | Gasstekniker I | 27.03.2025 |
H-20078 | Markus Kolmannskog | Hagnes VVS AS | Trondheim | Gasstekniker I | 27.03.2025 |
H-20079 | Ludvig J. Bua | Teknisk Service | Tjøme | Gasstekniker I | 27.03.2025 |
H-20081 | Jacob Olai Næss | Gasskompetanse AS | Sandnes | Gasstekniker II | 02.04.2025 |
H-20086 | Lars Stangjordet | Lars Stangjordet | Raufoss | Gasstekniker I | 03.04.2025 |
NG-0112 | Roy Arild Johannessen | RSM Gas Service AS | Risør | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 08.04.2025 |
H-19271 | Ole Christian Skaberg | Air Liqiude Skagerak AS | Porsgrunn | Gasstekniker II | 19.04.2025 |
H-5092 | Sindre Røysi | Alfa Varme og pipeteknikk AS | Geithus | Gasstekniker I | 21.05.2025 |
NG-9043 | Pål Gundersrud | Norsk Gassnett AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 06.06.2025 |
H-20110 | Martin Solberg | Artic Gasservice AS | Samuelsberg | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 08.06.2025 |
H-20111 | Knut Røssberg | Antec Biogass | Stord | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 08.06.2025 |
H-20114 | Arve Hillestad | Alltec Services AS | Stord | Gasstekniker II | 10.06.2025 |
H-20115 | Tore Hoff Edvardsen | Alltec Services AS | Stord | Gasstekniker II | 10.06.2025 |
NG-0087 | Hans Axel Fauske | Norsk Energi | oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 10.06.2025 |
H-20119 | Odd Runar Hagen | Nordheim VVS AS | Ålesund | Gasstekniker I | 17.06.2025 |
H-20125 | Odvar Walle | Vailant Group Norge AS | Vestby | Gasstekniker I | 22.06.2025 |
H-5132 | Christopher Skailand Haddal | Parat Halvorsen AS | Flekkefjord | Gasstekniker II | 23.06.2025 |
H-5133 | Stian Bru Frøiland | Parat Halvorsen AS | Flekkefjord | Gasstekniker II | 23.06.2025 |
H-5134 | Thomas Saglien | Norsk Gassnett AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.06.2025 |
H-20133 | Frank Lykkebø | Vestland Varme AS | Førde | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 17.08.2025 |
H-5144 | Ingar Øygarden | Multiconsult AS | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 17.08.2025 |
H-20137 | Morten Larsen | Lyse Neo AS | Stavanger | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 21.08.2025 |
H-5170 | Rune Johansen | Linde Gas AS | Oslo | Gasstekniker II | 26.08.2025 |
H-5359 | Andreas Bøsum Holmen | Bravida Norge AS, avd. Drammen | Drammen | Gasstekniker I | 15.09.2025 |
H-20154 | Axel Ranvik | Axran Fyringsservice olje/gass | Hønefoss | Gasstekniker I | 17.09.2025 |
H-20155 | Stian Eek | Stian Eek | Drammen | Gasstekniker II | 18.09.2025 |
NG-0190 | Oddgeir Volle | Ivar IKS AS | Tønsberg | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 21.09.2025 |
H-20164 | Erik Hem | Gran VVS AS | Revetal | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Farlig leder II | 24.09.2025 |
NG-0136 | Odd Lundberg | RSM Gas Service AS | Risør | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 06.10.2025 |
H-20175 | Vegard Theodoor Olsen | Veas | Slemmestad | Gasstekniker II | 08.10.2025 |
H-20176 | Morten Grøndal | VEAS | Slemmestad | Gasstekniker II | 08.10.2025 |
H-20177 | Tom Terje Flesjå | Gasskompetanse AS | Sandnes | Gasstekniker II | 08.10.2025 |
H-20178 | Ivan Iversen | Brødrene Sunde AS | Sandtorg | Gasstekniker II | 08.10.2025 |
H-20188 | Bjørn Ove Ølness | Sjøforsvaret | Bergen | Gasstekniker II | 20.10.2025 |
H-5220 | Lasse Jonassen | St.Olavs Hospital | Støren | Gasstekniker II | 20.10.2025 |
H-5277 | Anton Falkmann | Energico AS | Oslo | Gasstekniker I | 01.11.2025 |
H-20198 | Daniel Fjeldseth Vibstad | Vibstad VVS AS | Spillum | Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 02.11.2025 |
H-20199 | Camilla Naume | Otechos Services | Akland | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 02.11.2025 |
NG-0187 | Odd Arne Reiersen | Tractec Teknikk AS | Kristiansand | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.11.2025 |
H-20222 | Rune Hansen | Oslofjorden Rør AS | Filtvet | Gasstekniker I | 07.12.2025 |
NG-0186 | Andreas Høgden | Vibstad VVS AS | Spillum | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 07.12.2025 |
NG-0206 | Gunnar Eriksen Holte | Askim & Mysen Rør AS | Askim | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 07.12.2025 |
H-23040 | Kristian Hermansen | Olaf B Terjesen AS | Nøtterøy | Gasstekniker I | 08.12.2025 |
NG-0195 | Steinar Skreibrok | Tractec Teknikk AS | Kristiansand | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 09.12.2025 |
NG-0201 | Egil Dysjaland | Lyse Neo AS | Stavanger | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Farlig leder II | 20.12.2025 |
NG-0204 | Anfinn Nærland | Lyse Infra AS | Stavanger | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Farlig leder II | 20.12.2025 |
H-21008 | Kolbjørn Ertenstein | KGR AS | Førresfjorden | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 06.01.2026 |
H-6038 | Thomas Borgen | Norconsult AS | Trondheim | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 07.01.2026 |
NG-0207 | Geir Evensen | Caverion Norge AS | Ranheim | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 07.01.2026 |
NG-1036 | Lars Erik Smith | Cowi AS | Kråkerøy | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 13.01.2026 |
NG-1144 | Hans Martin Fagerhaug | Comfortbutikken | Strømmen | Gasstekniker I | 22.01.2026 |
H-21033 | Kent Flatsetøy | Fjørfespesialisten AS | Soknedal | Gasstekniker I | 04.02.2026 |
H-21034 | Morten Andersen Kristensen | Gasskompetanse AS | Sandnes | Gasstekniker I | 04.02.2026 |
H-6095 | Ibrahim Zekaj | Rørleggern AS | Skien | Gasstekniker I | 05.02.2026 |
H-6096 | Geir Ivar Seime | PDS Mecan AS | Avaldsnes | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 05.02.2026 |
NG-1153 | Thomas Solli Bråten | Gass og Rørservice AS | Skien | Gasstekniker I | 16.02.2026 |
NG-1017 | Fredrik Even Hansen | Stenor AS | Bekkestua | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 18.02.2026 |
H-6151 | Ketil Wright | Norconsult AS | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 22.02.2026 |
NG-1012 | Yngvar Dalen | Naboen Utleie Oslo AS | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 22.02.2026 |
H-6179 | Oddbjørn Embre | Oddbjørns vann og gass | Hemsedal | Gasstekniker I | 03.03.2026 |
NG-1018 | Mats Grefslie | Askim & Mysen Rør AS | Slitu | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 03.03.2026 |
NG-1035 | Pål Øivind Kristiansen | Cowi AS | Kråkerøy | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 18.03.2026 |
H-21073 | Per Ragnar Seeberg | Åndheim Kulde AS | Ringebu | Gasstekniker I | 24.03.2026 |
H-21074 | Morten Nilssen | Boliggass AS | Randaberg | Gasstekniker I | 24.03.2026 |
H-21075 | Sondre Østvang | Engerdal elektro AS | Engerdal | Gasstekniker I | 24.03.2026 |
H-23063 | Thomas Sjølstad | RPV AS | Oslo | Gasstekniker I | 04.04.2026 |
H-6228 | Geir Timland | Timland Sveis og industriservice AS | Dalen | Gasstekniker I | 04.04.2026 |
H-21080 | Kjetil Buvarp | Bute AS | Kråkerøy | Gasstekniker I | 08.04.2026 |
NG-1021 | Tom Erik Bråtane | Otechos Services AS | Akland | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 08.04.2026 |
H-21090 | Torgeir Fallås | Cramo AS | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 15.04.2026 |
H-6288 | Lars Erik Nordhagen | RGV AS | Nes på Hedemarken | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 12.05.2026 |
H-6289 | Espen Henriksen | GK Rør AS | Trondheim | Gasstekniker II | 12.05.2026 |
H-21106 | Steinar Kristoffer Alne | Hydro Aluminium | Karmøy | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 18.05.2026 |
NG-1057 | Tommy Hågås-Olsen | Norsk Gassnett AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.05.2026 |
NG-1071 | Odd Kjetil Pettersen | Weishaupt Norge AS | Kløfta | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.05.2026 |
NG-1060 | Roger Furberg | Furberg AS | Ranheim | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 24.05.2026 |
NG-1061 | Øystein Klausen | Gassteknikk Ltd | Molde | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 25.05.2026 |
NG-1069 | Lars Olav Svendsen | Østfold Rør & Gass AS | Sarpsborg | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 25.05.2026 |
H-22184 | Jan Gunnar Hetland | O.Hetland AS | Lye | Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 02.06.2026 |
H-6318 | Trygve Nordal | Kiwa AS | Avaldsnes | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II | 02.06.2026 |
H-21132 | Trond Dønåsen | Linde AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 11.06.2026 |
H-21128 | Jostein Synslien | Åndheim Kulde AS | Ringebu | Gasstekniker I | 15.06.2026 |
H-21129 | Magnus Lagmannsveen | Engerdal elektro AS | Engerdal | Gasstekniker I | 15.06.2026 |
H-21130 | Kai Frøitland | Oslar Nygaard AS | Farsund | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 15.06.2026 |
H-21140 | Kristian Børsheim | Miras Hydraulikk AS | Mo i Rana | Gasstekniker II | 30.06.2026 |
H-6380 | Trond Håkonsholm | Fosnavåg Rør AS | Fosnavåg | Gasstekniker I | 02.08.2026 |
NG-1119 | Jon Jensen | Rognstad VVS AS | Jessheim | Gasstekniker I | 04.08.2026 |
NG-1121 | Håkon Rognstad | Rognstad VVS AS | Jessheim | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 04.08.2026 |
H-21165 | Edvard Knutshaug | Skåland Rør og Industrimontasje AS | Hauge i Dalane | Gasstekniker II | 26.08.2026 |
H-21167 | Per Ove Røiland | Skåland Rør og Industrimontasje AS | Hauge i Dalane | Gasstekniker II | 01.09.2026 |
H-21191 | Mathias Vestgården Olsen | Speira AS | Sunndalsøra | Gasstekniker II | 24.09.2026 |
H-21192 | Emil Rismyhr | Speira AS | Sunndaø | Gasstekniker II | 24.09.2026 |
H-21197 | Martin Bakke | Air Liquide Skagerrak AS | Porsgrunn | Gasstekniker II | 24.09.2026 |
H-21203 | Knut Røssberg | Knut Røssberg | Stord | Gasstekniker II | 30.09.2026 |
H-21204 | Henrik Jenssen | AirLiquide Skagerak AS | Porsgrunn | Gasstekniker II | 13.10.2026 |
H-21205 | Even Evju Skanke | Norse Water AS | Sandnes | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 14.10.2026 |
H-21216 | Lars Berglund | Hytte & Fritidsbutikken AS | Prestfoss | Gasstekniker I | 14.10.2026 |
H-21217 | Kristian Elvebø Edland | Vestfold Minihus AS | Tjøme | Gasstekniker I | 20.10.2026 |
H-21220 | John Ingve Ølnes | Antec Biogas AS | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 20.10.2026 |
H-5370/6305 | Eivind Heien | Linde Gas AS | Sandnes | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 21.10.2026 |
H-6500 | Janne Eik | Linde gas AS | Sandnes | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 21.10.2026 |
H-21227 | Caleb Naegu | Olaf B.Terjesen | Færder | Gasstekniker I | 26.10.2026 |
H-21228 | Mattias Gills Winge Rudh | Biowater Technology AS | Tønsberg | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 26.10.2026 |
H-21229 | Jan-Ove Nilsen | Biowater Technology AS | Tønsberg | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 26.10.2026 |
H-21231 | Anders Råmunddal | Kviteseid Rørhandel AS | Kviteseid | Gasstekniker I | 26.10.2026 |
H-21233 | Erlend Veli Nilsen | Llindrup Martinsen AS | Tromsø | Gasstekniker II | 02.11.2026 |
H-21234 | Ove Rasmussen | Linde Gas AS | Sandnes | Gasstekniker I | 02.11.2026 |
H-21240 | Martin Kjerschow | Adigo Renewables | Langhus | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 04.11.2026 |
NG-1129 | Embrik Nordseth- Mundal | Mundal varme og drift, Embrik Nordseth. Mundal | Bødalen | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 09.11.2026 |
H-19222 | Andre Moe Aalbrotsjord | Alcoa Norway ANS avd. | Hungary | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 15.11.2026 |
NG-1143 | Tomas Johnson | Vestfold Rør og Gass AS | Stavern | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 16.11.2026 |
H-23078 | Oscar Five | Jarotech AS | Nesbru | Gasstekniker II | 17.11.2026 |
H-21247 | Hilde Hauge Amundsen | ILF Consulting Engineers Norway AS | Stathelle | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 18.11.2026 |
NG-1145 | Willy Sundsethaug | Comfortbutikken Rørsenteret AS | Oppdal | Gasstekniker I | 22.11.2026 |
H-21255 | Jimmi Frithorf Hansen | J F Hansen AS | Bjørkelangen | Gasstekniker I | 24.11.2026 |
H-21256 | Anders Jacobsen | Try Rør | Søgne | Gasstekniker I | 24.11.2026 |
H-6605 | Simon Helmersen | Ronnys Rør og Varme | Mo i Rana | Gasstekniker I | 29.11.2026 |
H-23321 | Patrik Tokerød | Assemblin AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 06.12.2026 |
H-6119 | Stig Landa | Gasskompetanse AS | Stavanger | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 13.12.2026 |
H-21280 | Bjørn Tore Lundgaard | BT Varmeservice | Fredrikstad | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 17.12.2026 |
H-21281 | Per Arnstein Jørgensen | Speira AS | Sunndalsøra | Gasstekniker II | 17.12.2026 |
NG-1170 | Svein Morten Hanssen | Air Liquide Skagerak AS | Porsgrunn | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 19.12.2026 |
H-21283 | Kim Otto Lund Thunbo | Lund Thunbo ApS | Knebel | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 20.12.2026 |
H-7068 | Runar Årsgård | Årsgård Rør og Energi AS | Oslo | Gasstekniker I | 11.01.2027 |
H-7077 | Tor Inge Ellingsen | Spot AS | Skien | Gasstekniker II | 17.01.2027 |
H-22024 | Remus Horatiu Bompa | Finn & Albert Egeland AS | Kristiansand | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 22.01.2027 |
H-22037 | Rikard Bergheim | Åge Nilsen AS | Tromsø | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 28.01.2027 |
NG-2011 | Torbjørn Dahle | Jarotech AS | nesbru | Gasstekniker I | 09.02.2027 |
NG-2012 | Ulf Kristiansen | Eiker Gassmontasje AS | Krokstadelva | Gasstekniker I | 09.02.2027 |
NG-2098 | Espen Kvarud | Nore VVS AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 15.02.2027 |
H-22063 | Jahn-Magne Solheim | Gassmannen AS | Laksevåg | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 22.02.2027 |
NG-2015 | Helge Tufthaug | Jarotech | Nesbru | Gasstekniker I | 27.02.2027 |
H-7121 | Anders Skavhaug | Metos AS | Oslo | Gasstekniker I | 28.02.2027 |
H-23270 | Bjørn Kyrre Vang | Åndheim AS | Otta | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 11.03.2027 |
H-22085 | Ole Kristian Bjørndalen | Thon & Co AS | Åmot | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 17.03.2027 |
H-22086 | Henning Kjemperud | Thon & Co AS | Åmot | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 17.03.2027 |
H-22115 | Kenneth Thomasson | Biogas Systems Nordic AAB NUF | Kongsvinger | Gasstekniker I | 11.04.2027 |
H-22116 | Morten Tjørholm | Linde Gas | Sandnes | Gasstekniker I | 11.04.2027 |
NG-2096 | Kristian Nilsen | Air Liquide Skagerak AS | Porsgrunn | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 17.04.2027 |
H-22117 | Stefan Torsteinsen | Linde AS | Heimdal | Gasstekniker I | 20.04.2027 |
H-7183 | Sebastian Beck | Olaf B. Terjesen | Nøtterøy | Gasstekniker I | 21.04.2027 |
NG-2123 | Bjørn Gunnar Huse | Skåland Rør & Industrimontasje AS | Holmestrand | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder | 09.05.2027 |
H-23195 | Roger Lystad | LPG Norge AS | Sandefjord | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 18.05.2027 |
H-7223 | Hans Kristian Ulvestad | Gas Tech AS | Førde | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 22.05.2027 |
NG-1170 | Svein Morten Hanssen | Air Liquide Skagerak AS | Porsgrunn | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 22.05.2027 |
H-7227 | Roar Hanssen | Norges Brannskole | Gasstekniker II | 30.05.2027 | |
H-7228 | Kurt Floer | Linde Gas | Sandnes | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 01.06.2027 |
H-7229 | Hans Lunden | Akontroll AS | SUNDEBU | Gasstekniker II | 01.06.2027 |
H-7248 | Kristian Lund | Air Liquide Skagerak AS | Porsgrunn | Gasstekniker II | 23.06.2027 |
H-7253 | Øystein Nord-Varhaug | Lyse Neo AS | Stavanger | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 28.06.2027 |
H-22192 | Kjell Åge Aune | Jaras Gas AS | namsos | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 29.06.2027 |
H-22193 | Joakim Solhaug | Norconsult AS | Hamar | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder iI | 01.08.2027 |
H-22204 | Bjørn Sture Jarlum | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I, Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 03.08.2027 |
H-22211 | Gjermund Volden | Weishaupt Norge AS | kløfta | Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 09.08.2027 |
H-22235 | Morten Tjørhom | Linde Gas AS | Sandnes | Gasstekniker II | 25.08.2027 |
H-22240 | Gisle Hidle | Air Liquide Skagerak AS | Porsgrunn | Gasstekniker II | 25.08.2027 |
H-22250 | Nataniel Marstrander | Stenor AS | Bekkestua | Gasstekniker II | 06.09.2027 |
NG-2206 | Rune Johansen | Linde Gas AS | Heimdal | Gasstekniker II | 27.09.2027 |
NG-2208 | Tommy Lind | Brønnøysund Rør AS | Brønnøysund | Gasstekniker I | 27.09.2027 |
H-22279 | Gjermund Aasrum | Kilen Rør AS | Sandefjord | Gasstekniker I | 05.10.2027 |
H-7256 | Anders Skeie | LPG Service DA | Bryne | Gasstekniker I | 05.10.2027 |
H-7310 | Daniel Strande Janssom | Caverion Norge AS | oslo | Gasstekniker II | 05.10.2027 |
H-22293 | Arve Hillestad | Alltec Services | Stord | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 20.10.2027 |
H-7337 | Lars Robin Hatlemark | Assemblin AS | Drammen | Gasstekniker II | 26.10.2027 |
H-22297 | Jesse Cronin | Biowater Technology | Tønsberg | Gasstekniker II | 04.11.2027 |
H-22310 | Pål Iver Narmo Nordhagen | RGV AS | Nes på Hedemarken | Gasstekniker II | 14.11.2027 |
H-22311 | Pål Five | Jarotech AS | Nesbru | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 15.11.2027 |
H-7350 | Richard Svensen | RS Rør AS | Hænefiss | Gasstekniker I | 17.11.2027 |
H-7352 | Alexander Helgesen Tøsse | Rørleggersentralen AS | Fiskarstrand | Gasstekniker I | 17.11.2027 |
H-22325 | Svein Petter W. Vangsøy | jarotech AS | Nesbru | Gasstekniker I | 22.11.2027 |
H-22326 | Sevre G Hopp | Gass-Service AS | Bergen | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 22.11.2027 |
H-22327 | Trond Eliassen | Gass-Service AS | Bergen | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 22.11.2027 |
H-22328 | Raymond Hofstad | Nordheim VVS | Ålesund | Gasstekniker I | 22.11.2027 |
H-22329 | Jørgen Hermansen | Nordheim VVS | Ålesund | Gasstekniker I | 22.11.2027 |
H-7367 | Sverre Simensen | Ringsaker Rør AS | Moelv | Gasstekniker I | 04.12.2027 |
H-22347 | Bård Nordmark Lothe | Amundrud VVS AS | Elverum | Gasstekniker I | 09.12.2027 |
H-22348 | Pawel Stapor | Antec Biogas AS | Oslo | Gasstekniker II | 09.12.2027 |
NG-2275 | Edvard Tjøstheim | Rørleggermester Edvard Tjøstheim AS | Rennesøy | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 10.12.2027 |
H-6633 | Glenn Gregersen | RSM gas Service | Akland | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 14.12.2027 |
TIS-9014 | Glenn Wiik | GK Norge AS | Trondheim | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 21.12.2027 |
H-8010 | Carsten Dvergastein Rød | Varmeteknikk Rød | Stavern | Gasstekniker I og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 31.12.2027 |
H-8011 | Frode Knoph | Knoph VVS & Gassteknikk AS | Sola | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 31.12.2027 |
H-8030 | Morten Sivertsgård | Hagnes VVS AS | Trondheim | Gasstekniker I | 31.12.2027 |
H-23025 | Marius Børresen | RMB AS | Skedsmokorset | Gasstekniker I | 13.01.2028 |
H-23025 | Marius Børresen | RMB AS | Skedsmokorset | Gasstekniker I | 13.01.2028 |
H-23026 | Clas Andre Hansen | RMB AS | Skedsmokorset | Gasstekniker I | 13.01.2028 |
H-23027 | Line Kristin Leirvåg | Kiwa Kompetanse AS | Avaldsnes | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 19.01.2028 |
H-23038 | Pawel Stapor | Antec Biogass AS | Oslo | Gasstekniker II og Faglig leder II | 24.01.2028 |
H-23045 | Gina Plathe Helsing | Alltec Services AS | Stord | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 27.01.2028 |
H-23050 | Roger Kallekodt | Nærenergi Gass AS | Øvre Vats | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 03.02.2028 |
H-23088 | Filip Andre Barbosa da Silva | Alfa Olis Gass 6 VVS AS | Nesstun | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 09.02.2028 |
H-8043 | Heidi Merethe Thoresen | RSM Gas Services AS | Akland | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 09.02.2028 |
H-8044 | Glenn Tryggg-Andersen | A. Titlestad AS | Nesstun | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 09.02.2028 |
H-23049 | Anders Lien | Rørleggerfirma Lien & Co AS | Raufoss | Gasstekniker I | 14.02.2028 |
NG-3012 | Kai Rognstad | Bi Service AS | Raufoss | Gasstekniker I | 14.02.2028 |
NG-3021 | Morten Viste | RPT Energi & Varme AS | Klepp Stasjon | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 14.02.2028 |
H-23069 | Harald Byberg | Harald Byberg Maskin | Sandnes | Gasstekniker I | 15.02.2028 |
H-23088 | Filip Andre Barbosa da Silva | Alfa Olis Gass 6 VVS AS | Oslo | Gasstekniker I | 08.03.2028 |
H-23089 | Odin Sunde Overå | Linde Gas AS | Heimdal | Gasstekniker I | 08.03.2028 |
H-23090 | Cathrine Guzon | Vesas Selvkost | Slemmestad | Gasstekniker II | 08.03.2028 |
H-23091 | Sveinung Alsaker | Ferkingstad og Alsaker AS | Slemmestad | Gasstekniker II | 08.03.2028 |
H-23092 | Marius Follo | O.Hetland AS | Lye | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 08.03.2028 |
H-23098 | Asbjørn Rød Vervik | Veas AS | Slemmestad | Gasstekniker II | 09.03.2028 |
H-23107 | Christian Madsen | NAV Lillestrøm | Lillestrøm | Gasstekniker I | 17.03.2028 |
H-23108 | Julie Anette Pedersen | Medby AS | Østre Gausdal | Gasstekniker I | 17.03.2028 |
H-23109 | Johan Unger | Peisselksapet | Oslo | Gasstekniker I | 17.03.2028 |
H-23115 | Leif Tore Larsen | Hydro Aluminium | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 31.03.2028 |
H-23134 | Sindre Røysi | Alfa Varme og Pipeteknikk AS | Geithus | Gasstekniker I og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 17.04.2028 |
H-23135 | Glenn Rune Lyse | Lyse Neo AS | Stavanger | Gasstekniker I og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 17.04.2028 |
H-23137 | Kristian Ekenberg | Peisselskabet AS | Oslo | Gasstekniker I | 17.04.2028 |
H-23147 | Amund Owren | Owren GAsTech AS | Vingom | Gasstekniker I | 20.04.2028 |
NG-3075 | Roger Sellæg | GassMan AS | Verdal | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 30.04.2028 |
NG-3077 | Svein Arne Bjørkedal | Saga Fjordbase AS | Florø | Gasstekniker II | 30.04.2028 |
H-23171 | Aleksandra Kustra | Antec Biogass AS | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 09.05.2028 |
H-23172 | Flemming Salling Jensen | RSM Gas Services AS | Akland | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 10.05.2028 |
H-8115 | Svein Hoel Lunden | Akontroll AS | Sundebru | Gasstekniker II | 14.05.2028 |
H-23257 | Morten Helge Øveraas | Caverion Norge AS Hamar | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 16.05.2028 |
NG-2016/3079 | Marius Sonflå | Jars Gas AS | Namsos | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.05.2028 |
H-23196 | Tobias Røine | LPG Drammen | Drammen | Gasstekniker I, Gasstekniker II og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 30.05.2028 |
H-23210 | Roar Sivertsen | Rørlegger Sivertsen | Skien | Gasstekniker I og prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 14.06.2028 |
H-23252 | Lise Rikstad | Norsk Energi | Oslo | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 02.08.2028 |
H-23253 | Martin Møller | Spot AS | SKien | Gasstekniker II | 02.08.2028 |
H-23271 | Laila Salomon Sørhus | Lyse Neo AS | Stavanger | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 23.08.2028 |
H-23290 | Sindre Volden | Assemblin AS | Oslo | Gasstekniker I | 15.09.2028 |
H-23291 | Wiggo Wennberg | Rørmek AS | Bodø | Gasstekniker II | 15.09.2028 |
H-23292 | Helge Bodin | RSM Gas Services AS | Akland | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 22.09.2028 |
NG-3116 | Espen Aasheim | Linde Gas AS | Heimdal | Gasstekniker I | 27.09.2028 |
H-23308 | Kevin W.Bakken | Stenor AS | Bekkestua | Gasstekniker II | 05.10.2028 |
H-23309 | Steinar Øvrum | RMB AS | Skedsmokorset | Gasstekniker I | 05.10.2028 |
NG-3119 | Jens Henning Kleven | Lyse Neo AS | Stavanger | Gasstekniker I | 07.10.2028 |
H-23331 | Leif Vilhelm Ludvigsen | Rørservice Nesbyen AS | nesbyen | Gasstekniker I | 19.10.2028 |
H-23332 | Martin Møller | Spot AS | SKien | Gasstekniker II og Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 19.10.2028 |
NG-3141 | Geir Roger Bakken | Polyform AS | Ålesund | Gasstekniker II | 24.10.2028 |
NG-3142 | Lars Einar Lunden | RSM Gas Services AS | Akland | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 24.10.2028 |
NG-3143 | Tom Anders Johnsen | RSM Gas Services AS | Akland | Gasstekniker II | 24.10.2028 |
NG-3144 | Pål Erik Rimstad | RSM Gas Services AS | Akland | Gasstekniker II | 24.10.2028 |
H-23349 | Krister Lillevik | Alfa Olis Gass 6 VVS AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 07.11.2028 |
H-23365 | Luke Wood | Alfa Olis Gass & VVS AS | Oslo | Gasstekniker I og Gasstekniker II | 17.11.2028 |
H-23366 | Markus Kongestøl Vik | Alltec Services AS | Stord | Gasstekniker II | 17.11.2028 |
H-23375 | Mikkel Charles Andersen | Isovator AS | Hokksund | Prosjektering av gassanlegg- Faglig leder II | 28.11.2028 |
H-23376 | Thomas Frafjord | Linde Gas AS | Sandnes | Gasstekniker I | 28.11.2028 |
Sertifiserte personell Midlertidige Gassanlegg Del I:
Arbeidsområde:
- Arbeid med utstyr og anlegg for midlertidige gassanlegg for varming og tørking av bygg og prosjekt under oppføring.
Sertifiserte personell Midlertidige Gassanlegg Del II:
Arbeidsområde:
- Arbeid med utstyr og anlegg for midlertidige gassanlegg for varming og tørking av bygg og prosjekt under oppføring.
- Det forutsetter at deltakerne har gjennomgått og bestått det forutgående kurset Midlertidige gassanlegg del 1, grunnkurs. Innholdet er fordypning ned til detaljplan på utstyr som benyttes på slike anlegg.
Sertifikatnummer | Navn | Firma | Sertifkatklasser | Sertifikat gyldig til: |
NG-2143 | Dagfinn Kolden | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 16.05.2027 |
NG-2143 | Dagfinn Kolden | Ramirent AS | Mid 1 og 2 | 16.05.2027 |
NG-2143 | Dagfinn Kolden | Ramirent AS | Mid 1 og 2 | 16.05.2027 |
NG-2120 | Jostein Bjerke | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 09.05.2027 |
NG-2120 | Jostein Bjerke | Ramirent AS | Mid 1 og 2 | 09.05.2027 |
NG-2120 | Jostein Bjerke | Ramirent AS | Mid 1 og 2 | 09.05.2027 |
NG-2035 | Per Håkonsen | Ramirent AS | Mid del 2 | 15.03.2027 |
NG-1015 | Kjell Øivind Andresen | Utleiecompagnioet AS | Mid del 1 og del 2 | 03.05.2026 |
NG-1003 | Ørjan Borgli | Cramo AS | Mid del 1 og del 2 | 13.06.2026 |
NG-0185 | Torgeir Fallås | Cramo AS | Mid del1 og del 2 | 22.11.2025 |
NG-0160 | Tom Arne Pedersen | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 23.09.2025 |
NG-0146 | Per Svendsen | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 08.09.2025 |
NG-0145 | Knut Ubostad | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 08.09.2025 |
NG-0143 | Thomas Trøbråten | Naboen Utleie Oslo AS | Mid del 1 og del 2 | 16.10.2025 |
NG-0141 | Roger Østvold | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 05.11.2025 |
NG-0132 | Tor Inge Asmundsen | Ramirent AS | Mid del 1 og del 2 | 19.08.2025 |
NG-0012 | Jan Arve Berg | Remirent AS | Mid del 1 og del 2 | 29.10.2026 |
H-7231 | Bjørnar Kirkeeng | Utleiecompagniet AS | Mid 1 og 2 | 01.06.2027 |
H-7222 | Rainer Mikalsen | Ramirent AS | Re Mid 1 | 22.05.2027 |
H-7222 | Rainer Mikalsen | Ramirent AS | Re Mid 1 | 22.05.2027 |
H-5147 | Vidar Hundsnes | Ramirent | Mid del 1 og del 2 | 21.05.2025 |
H-4199 | Hans Kristian Oppen | Cramo AS | Mid del1 og del 2 | 17.12.2024 |
H-4153 | Rune Johansen | Ramirent AS | Mid 1 og Mid 2 | 21.10.2024 |
H-4133 | Bjørn Villy Buskli | Ramirent AS | Mid del 2 | 09.09.2024 |
H-4102 | Tore Ibsen | Cramo AS | Mid del 1 og del 2 | 30.04.2024 |
H-4097 | Ove Magnus Westerhus | Utleiecompaniet AS | Mid del 1 | 30.04.2024 |
H-23160 | Håvard Sørum | Ramirent Hamar | Mid del 1 | 03.05.2028 |
H-22241 | Andrzej Moscicki | Ramirent AS | Mid 1 | 02.09.2027 |
H-22241 | Andrzej Moscicki | Ramirent AS | Mid del 1 | 02.09.2027 |
H-22241 | Andrzej Moscicki | Ramirent AS | Mid 1 | 02.09.2027 |
H-21232 | Tomas Erlandsen | Cramo AS | Mid del 1 | 27.10.2026 |
H-21200 | Henning Dyrborg | Drammen Liftutleie AS | Mid del 1 | 29.09.2026 |
H-21193 | Kai Brun | Drammen Liftutleie AS | Mid del 1 | 24.09.2026 |
H-21183 | Thor Svendsen | Drammen Liftutleie AS | Mid del 1 og del 2 | 30.07.2024 |
H-20149 | Emil Nummedal | Ramirent AS | Mid del 1 | 07.09.2025 |
H-20126 | Trygve Nordal | Kiwa AS | Mid del 1 og del 2 | 01.07.2025 |
H-19237 | Lukasz Mieczkowski | Naboen Utleie Oslo AS | Mid del 1 og del 2 | 18.10.2024 |
H-19236 | Grzgorz Kozak | Naboen Utleie Oslo AS | Mid del 1 og del 2 | 18.10.2024 |
H-19235 | Glenn Risåsen | Cramo AS | Mid del 1 og del 2 | 18.10.2024 |
H-19234 | Anders Wetterskog | Cramo AS | Mid del 1 og del 2 | 18.10.2024 |
H-19225 | Odd-Helge Nybakke | Ramirent AS | Mid del og del 2 | 16.10.2024 |
H-19224 | Arve Myrvold | Kværner AS | Mid del 1 og del 2 | 16.10.2024 |
H-19215 | Jarle Bjørnes | Utleiecompaniet AS | Mid del 1 | 19.09.2024 |
H-19184 | Martin Kjærnet | BAS Maskinutleie AS | Mid del 1 | 25.06.2024 |
H-19162 | Cathrine Bunes Mikalsen | BAS Maskinutleie AS | Mid del 1 | 14.06.2024 |
H-19095 | Kåre Deilrind | Holte Industri AS | Mid 1 og 2 | 20.06.2026 |