Sertifisert personell

Der finnes 5 typer kompetansesertifisering innen gass.

Sertifiserte personell Installasjon av Anleggstype I:

Arbeidsområde:

  • Planlegging, montasje og service av mindre og enklere anlegg for naturgass og LPG, med trykk maksimalt 0,5 bar.  Flaske sentraler skal likevel inngå.
  • Montasje av gassforbrukende utstyr og kjel som tillates montert uten eget fyrrom.
  • Gasstanker og abonnentsentraler skal være utstyrt med regulator fra leverandør og samsvarserklært (CE-merket) som en samlet enhet med leveringstrykk ikke over 0,5 bar.
  • Utførelse av kontroller av samme type anlegg forutsetter påbyggningkurs for kontroll. Kontroll kan deretter utføres på frittliggende eneboliger og fritidsboliger.

Sertifiserte personell Installasjon av Anleggstype II:

Arbeidsområde:

  • Plassansvarlig for montasje og service av større gassanlegg som omfattes av Gassnormen
  • Installasjon, igangsetting og ser-vice av større gassforbrukende utstyr og brenneranlegg.
  • Utførelse av kontroller av samme type anlegg, eller mindre.

Sertifiserte personell Prosjektering av Anleggstype I og II:

Arbeidsområde:

  • Overordnet ansvar for konstruksjon, montasje, dokumentasjon og driftsetting av gassanlegg samt service, vedlikehold og kontroll innenfor aktuell anleggstype.
  • Utførelse av kontroller av samme type anlegg som virksomheten installerer, eller mindre. Krever i tillegg akkreditering av bedriften i henhold til NS-EN 1702
Sertifikatnummer Navn Sertifikatklasser Firma Sertifikat gyldig til: Sted
H-4084 Stein Bustgaard Faglig leder II Pöyry Industry AS 30.04.2019 Sarpsborg
H-4085 Frode Holm Faglig leder II Miljøutvikling AS 30.04.2019 Namsos
H-4086 Ole Magne Rydland Faglig leder II Advantec AS 30.04.2019 Stord
H-4087 Trygve Larsen Faglig leder II Multiconsult AS 30.04.2019 Bergen
H-4088 Petter Gustav Johnsen Faglig leder II Ramirent AS 30.04.2019 Trondheim
H-4089 Frank Lykkebø Gasstekniker II Gas Tech AS 30.04.2019 Førde
H-4090 Farhad Rohani Gasstekniker II Hydro Aluminium Rolled Products 30.04.2019 Holmestrand
H-4091 Sverre Didrik Jansen Gasstekniker II Hydro Aluminium Rolled Products 30.04.2019 Holmestrand
H-4092 Paul Magnor Jensen Gasstekniker II Hydro Aluminium Rolled Products 30.04.2019 Holmestrand
H-4093 Lars Jacob Løwehr Gasstekniker II Hydro Aluminium Rolled Products 30.04.2019 Holmestrand
H-4094 John Arne Haukefær Gasstekniker II Advantec AS 30.04.2019 Stord
H-4095 Jørn-Vidar Moen Gassteknikker II Moen Gass & Varme 30.04.2019 Eidsberg
H-4096 Mathias Muggerud Gasstekniker II Hydro Aluminium Rolled Products 30.04.2019 Lierstranda
H-4101 Thor Svendsen Gasstekniker I Vitorent AS 30.04.2019 Drammen
H-4103 Tore Ibsen Faglig leder II Cramo AS 30.04.2019 Rud
H-4108 Trond Dønåsen Gasstekniker I AGA AS 12.05.2019 Oslo
H-4109 Stian Hagen Gasstekniker I og Gasstekniker II Hagens Rørservice AS 12.05.2019 Hov
H-4116 Svein E. Ringdal Gasstekniker I og Faglig leder II Gass og Energiteknikk AS 20.05.2019 Sarpsborg
H-4117 Kjell Arild Aaen Gasstekniker I Aaen Varmeservice 20.05.2019 Hønefoss
H-4129 Ola Nordheim Gasstekniker I Nordheim VVS AS 19.08.2019 Ål
H-4132 Vegard Gullhav Gasstekniker I og Gasstekniker II Caverion 02.09.2019 Lillehammer
H-4135 Jan Kristian Weum Gasstekniker I Imtech 03.09.2019 Lier
H-4136 Kjell Ljøner Gasstekniker I Kjell Trandem AS 11.09.2019 Skotterud
H-4137 Jon Arne Mastad Gasstekniker I Kjell Trandem AS 11.09.2019 Skotterud
H-4140 Henning Gundersen Gasstekniker I og Gasstekniker II Caverion AS 29.09.2019 Haugesund
H-4142 Eilif Dahle Gasstekniker I og Gasstekniker II Gasskompetanse AS 29.09.2019 Sandnes
H-4143 Stig Landa Gasstekniker I og Gasstekniker II Hellevik VVS 29.09.2019 Sandnes
H-4144 Hallgeir Aksel Olsen Faglig leder II Parat Halvorsen 03.10.2019 Flekkefjord
H-4151 Tor Inge Tøftvang Gasstekniker I Notodden Rørleggerforretning AS 15.10.2019 Notodden
H-4152 Per Sandve Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II O. Hetland A/S 15.10.2019 Sandnes
H-4159 Roar Sivertsen Gasstekniker I og Faglig leder II Rørlegger Sivertsen AS 24.10.2019 Skien
H-4164 Arnfred Hofstad Gasstekniker II Parat Halvorsen 31.10.2019 Stavanger
H-4166 Dag Mathisen Gasstekniker I Imtech Rør AS 04.11.2019 Oslo
H-4167 Snorre Barking Faglig leder II Imtech Rør AS 04.11.2019 Oslo
H-4168 Rino Jacobsen Gasstekniker I Gass og Energiteknikk AS 06.11.2019 Sarpsborg
H-4171 Knut Nybø Gasstekniker I Gass og Energiteknikk AS 11.11.2019 Sarpsborg
H-4172 Reidar Vikse Gasstekniker I Kalland AS 11.11.2019 Haugesund
H-4174 Stein Lasse Arvesen Gasstekniker I Imtech Rør AS 16.11.2019 Oslo
H-4175 Steinar Storaas Bjerke Gasstekniker I Imtech Rør AS 16.11.2019 Oslo
H-4185 Bjørn Egil Høydal Gasstekniker II Parat Halvorsen 17.11.2019 Flekkefjord
H-4186 Christian Hagen Hoff Gasstekniker I Custom Ventures AS 17.11.2019 Oslo
H-4189 Magnus Lågeide Gasstekniker I Sentronik AS 24.11.2019 Raudeberg
H-4191 Silje Olaussen Faglig leder II Nærenergi AS 02.12.2019 Førresfjorden
H-4197 Åge Pettersen Gasstekniker I Bravida Norge Avd Tr.heim VVS 12.12.2019 Trondheim
H-4202 Kurt Floer Gasstekniker I AGA AS 19.12.2019 Ålesund
H-4203 Solveig Marie Øverli Faglig leder II Erichsen & Horgen AS 19.12.2019 Oslo
H-5010 Knut Inge Haraldseid Gasstekniker I og Faglig leder II Rørlegger Haraldseid AS 19.01.2020 Haugesund
H-5011 Ronny Idland Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Idland Consulting AS 19.01.2020 Stavanger
H-5028 Remu Bompa Gasstekniker I og Gasstekniker II Caverion Norge AS 16.02.2020 Kristiansand
H-5033 Oddmund Refvem Gasstekniker I og Gasstekniker II RPT Energi & Varme AS 03.03.2020 Østre Gausdal
H-5040 Trygve Nordal Gasstekniker I Nærenergi AS 23.03.2020 Førresfjorden
H-5041 Bjørn Prestrud Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Medby AS 23.03.2020 Østre Gausdal
H-5042 Espen Bredholt Gasstekniker I Lindås Rør og Sanitær AS 23.03.2020 Lindås
H-5046 Jøran Krogsrud Gasstekniker I Caverion Norge AS 09.04.2020 Hamar
H-5073 Ole Kristian Bjørndalen Gasstekniker I og Gasstekniker II Thon & Co AS 11.05.2020 Åmot
H-5074 Helge Høgmoen Gasstekniker I og Gasstekniker II Thon & Co AS 11.05.2020 Åmot
H-5075 Henning Kjemperud Faglig leder II Thon & Co AS 11.05.2020 Åmo
H-5085 Bjørn Tore Hjelmen Gasstekniker I Apply TB Sunnhordland 20.11.2020 Stord
H-5086 Erik Hem Gasstekniker I og Faglig leder II Gran VVS AS 20.11.2020 Revetal
H-5087 Inge Isaksen Faglig leder II Sletten AS 20.11.2020 Tromsø
H-5091 Jarle Børresen Gasstekniker I Hemsedal VVS Service AS 21.05.2020 Hemsedal
H-5092 Sindre Røysi Gasstekniker I Alfa Varme og Pipeteknikk 21.05.2020 Vikersund
H-5093 Andreas Kjelsberg Gasstekniker I Andreas Kjelsberg 21.05.2020 Båstad
H-5094 Audun Moland Gasstekniker I Oras AS 21.05.2020 Skien
H-5095 Marijus Zoruba Gasstekniker I Gass service AS 21.05.2020 Bergen
H-5131 Espen Aasheim Gasstekniker I og Gasstekniker II AGA AS 23.06.2020 Oslo
H-5132 Christopher S: Haddal Gasstekniker II Parat Halvorsen AS 23.06.2020 Flekkefjord
H-5133 Stian Bru Frøiland Gasstekniker II Parat Halvorsen AS 23.06.2020 Flekkefjord
H-5134 Thomas Saglien Gasstekniker II Parat Halvorsen AS 23.06.2020 Flekkefjord
H-5143 Åge Karsten Rasmussen Faglig leder II Cambi AS 17.08.2020 Asker
H-5144 Ingar Øygarden Faglig leder II Multiconsult AS 17.08.2020 Oslo
H-5161 Raymond Sævik Gasstekniker I Bravida Norge AS 18.08.2020 Jessheim
H-5170 Rune Johansen Gasstekniker II AGA AS 26.08.2020 Oslo
H-5220 Lasse Jonassen Gasstekniker II Front Energi AS 20.10.2020 Støren
H-5277 Anton Falkman Gasstekniker I Ivar Lærum AS 11.11.2020 Oslo
H-5289 Tor Olav Omland Gasstekniker II Bilfinger IS Norway 17.11.2020 Karmøy
H-5290 Yngve Alte Paulsen Gasstekniker I Yngve Paulsen 17.11.2020 Frogn
H-5358 Lars Erik Nordhagen Gasstekniker I RGV AS 08.12.2020 Nes på Hedemarken
H-5359 Andreas Børsum Holmen Gasstekniker I Oras AS 08.12.2020 Oslo
H-5360 Krister Lillevik Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 08.12.2020 Oslo
H-5370 Eivind Heien Gasstekniker I AGA AS 10.12.2020 Oslo
H-6038 Thomas Borgen Faglig leder II Norconsult AS 07.01.2021 Oslo
H-6079 Tommy Fredriksen Gasstekniker I og Gasstekniker II Trondheim Bydrift 12.05.2021 Trondheim
H-6095 Ibrahim Zekaj Gasstekniker I Rørlegger’n AS 05.02.2021 Skien
H-6096 Geir Ivar Seime Faglig leder II 05.02.2021 Haugesund
H-6118 Bjørn Sverre Linge Gasstekniker I Trondheim Bydrift 12.02.2021 Trondheim
H-6119 Stig Landa Faglig leder II Gasskompetanse AS 12.02.2021 Stavanger
H-6127 Kurt Andre Gjøn Gasstekniker I og Gasstekniker II Ringebu Miljøservice AS 16.02.2021 Ringebu
H-6151 Ketil Wright Faglig leder II Norconsult AS 22.01.2021. Oslo
H-6179 Oddbjørn Embre Gasstekniker I Oddbjørns Vann og Gass 03.03.2021 Hemsedal
H-6219 Tom Terje Flesjå Gasstekniker I Gasskompetanse AS 18.03.2021 Stavanger
H-6228 Geir Timland Gasstekniker I Vest-Telemark Gasservice 04.04.2021 Skien
H-6229 Jørn Dale Faglig leder II Åge Nilsen AS 04.04.2021 Tromsø
H-6230 Tor Amundsen Gasstekniker I Gasnor 04.04.2021 Karmøy
H-6231 Thomas Sjølstad Gasstekniker I RPV AS 04.04.2021 Oslo
H-6241 Trygve Gunnar Hjortaas Faglig leder II Norsk Energi 04.04.2021 Bergen
H-6283 Jan Magne Andersen Gasstekniker II JM Varme AS 10.05.2021 Bergen
H-6286 Vidar Stange Gasstekniker I energitec AS 10.05.2021 Horten
H-6288 Lars Erik Nordhagen Gasstekniker II og Faglig leder II RGV AS 12.05.2021 Nes på Hedemarken
H-6289 Espen Henriksen Gasstekniker II GK Inneklima AS 12.05.2021 Oslo
H-6301 Bjørn Sverre Linge Gasstekniker I og Gasstekniker II Trondheim Bydrift 25.05.2021 Trondheim
H-6303 Øyvind Mellemstrand Faglig leder II Stord Rørleggerforretning AS 30.05.2021 Stord
H-6305 Eivind Heien Gasstekniker I og Faglig leder II AGA AS 21.10.2021 Sandnes
H-6308 Jan Gunnar Hetland Gasstekniker II O.Hetland AS 02.06.2021 Stavanger
H-6318 Trygve Nordal Gasstekniker II Nærenergi AS 02.06.2021 Frakkagjerd
H-6319 Jan Kåke L. Johannessen Gasstekniker I Nærenergi AS 06.06.2021 Frakkagjerd
H-6327 Dag Lilletvedt Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Fuelgarden Energy AS 17.10.2021 Bergen
H-6380 Trond Håkonsholm Gasstekniker I Fosnavåg Rør AS 02.08.2021 Fosnavåg
H-6381 Per Håkonsholm Gasstekniker I Fosnavåg Rør AS 02.08.2021 Fosnavåg
H-6468 Christian Hagen Hoff Gasstekniker I og Gasstekniker II Alfa Olis Gass & Vvs AS 23.09.2021 Oslo
H-6484 Steinar Bua Gasstekniker I Teknisk Service 10.10.2021 Tønsberg
H-6498 Richard Tiuthof Gasstekniker I og Gasstekniker II Askim & Mysen Rør AS 17.10.2021 Slitu
H-6500 Janne Eik Faglig leder II AGA AS 21.10.2021 Kristiansand
H-6510 Raymond Jørgensen Gasstekniker II Frevar KF 25.10.2021 Fredrikstad
H-6561 Oscar Mo Five Gasstekniker II Jarotech AS 17.11.2021 Nesbru
H-6601 Petter Fremmegård Gasstekniker I Rørleggermester Egil Grønstad AS 25.11.2021 Sør-Fron
H-6601 Petter Fremmegård Gasstekniker I Rørleggermester Egil Grønstad AS 25.11.2021 Sør-Fron
H-6605 Simon Helmersen Gasstekniker I Brødrene Dahl AS 29.11.2021 Mo i Rana
H-6611 Filip Barbosa da Silva Gasstekniker I Alfa Olis Gass & Vvs AS 06.12.2021 Oslo
H-6624 Elvin Rzniqi Gasstekniker I Jens Petter Zetlitz AS 12.12.2021 Tønsberg
H-6632 Mats Ejderby Faglig leder II Sweco Enviroment AB 14.12.2021 Malmø
H-6633 Glenn Gregersen Gasstekniker I og Gasstekniker II RSM Gas Services AS 14.12.2022 Akland
H-7068 Runar Åsgård Gasstekniker I Assemblin AS 11.01.2022 Oslo
H-7072 Marius Furuseth Gasstekniker I og Gasstekniker II AGA AS 13.01.2022 Oslo
H-7077 Tor Inge Ellingsen Gasstekniker II Spot AS 27.01.2022 Skien
H-7093 Knut -Roger Stenvall Faglig leder II Rørlegger’n Stenvall AS 09.02.2022 Mosjøen
H-7121 Anders Skavhaug Gasstekniker I Metos AS 28.02.2022 Oslo
H-7179 Robin Haugen Gasstekniker I Ildsjelen AS 21.04.2022 Sandvika
H-7180 Jørn Pettersen Gasstekniker I Ildsjelen AS 21.04.2022 Sandvika
H-7181 Luke Wood Gasstekniker I Alfa Olis Gass og VVS 21.04.2022 Oslo
H-7182 Morten Aasen Gasstekniker I Fjørfespesialisten AS 21.04.2022 Soknedal
H-7183 Sebastian Beck Gasstekniker I Olaf B. Terjesen 21.04.2022 Nøtterøy
H-7184 Andreas Langeteig Gasstekniker I GasTech AS 21.04.2022 Førde
H-7196 Håvard Hansen Grønland Gasstekniker I Norsk Teknisk Installasjon AS 24.04.2022 Drammen
H-7197 Olof Fredrich Johansson Gasstekniker I Norsk Teknisk Installasjon AS 24.04.2022 Drammen
H-7223 Hans Kristian Ulvestad Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Gas TecH AS 22.05.2022 Førde
H-7226 Espen Helle Gasstekniker I og Gasstekniker II TS Storkjøkken 30.05.2022 Stavanger
H-7227 Roar Sigurd Hanssen Gasstekniker II Norges Brannskole ( DSB) 30.05.2022 Fjelldal
H-7228 Kurt Floer Gasstekniker II AGA AS 01.06.2022 Ålesund
H-7229 Hans Lunden Gasstekniker II RSM Gas Services AS 01.06.2022 Akland
H-7234 Ronny Kvant Johansen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Gassmontasje & Service AS 31.12.2022 Laksevåg
H-7236 Glenn Lindland Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Primagaz Norge AS 06.06.2022 Drammen
H-7246 Rikard Bergheim Gasstekniker I Åge Nilsen AS 19.06.2022 Tromsø
H-7248 Kristian Lund Gasstekniker II Skagerak Naturgass AS 23.06.2022 Porsgrunn
H-7252 Bjørnar Gloppen Gasstekniker I og Gasstekniker II Lyse Neo AS 28.06.2022 Stavanger
H-7253 Øystein Nord-Varhaug Gasstekniker I og Gasstekniker II Lyse Neo AS 28.06.2022 Stavanger
H-7256 Anders Skeie Gasstekniker I Rigas AS 04.07.2022 Nærbø
H-7266 Terje Byberg Faglig leder II Rambøll Norge As 15.08.2022 Oslo
H-7310 Daniel Jansson Gasstekniker II Daniel Jansson 05.10.2022 Larvik
H-7331 Marius Pedersen Gasstekniker II Lindrup Martinsen 20.10.2022 Alta
H-7335 Torgeir Berge Gasstekniker I Olaf B Terjesen AS 31.12.2022 Nøtterøy
H-7337 Lars Robin Hatlemark Gasstekniker II Assemblin AS 26.10.2022 Mo i Rana
H-7348 Torbjørn Hjørnevik Gasstekniker I Voss Kjøleutstyr 16.11.2022 Bolstadøyri
H-7349 Kenneth Bakka Gasstekniker I Bakka Gass & Hydraulikk 16.11.2022 Hafsfjord
H-7350 Richard Svensen Gasstekniker I RS Rør AS 17.11.2022 Hønefoss
H-7351 Christer Bjerga Gasstekniker I Gass Service AS 17.11.2022 Bergen
H-7352 Alexander Helgesen Tøsse Gasstekniker I Rørleggersentralen AS 17.11.2022 Fiskarstrand
H-7353 Esben Andreassen Gasstekniker II Lindrup Martinsen 17.11.2022 Tromsø
H-7354 Frode Skovholt Gasstekniker I PropanService AS 31.12.2022 Lillestrøm
H-7367 Sverre Simensen Gasstekniker I Ringsaker Rør AS 04.12.2022 Moelv
H-7368 Øyvind Jarl Borg Gasstekniker I Ringsaker Rør AS 04.12.2022 Moelv
H-7395 Karsten Inge Steinsland Gasstekniker I Rør & Handverks service AS 31.12.2022 Stord
H-7405 Erlend Vingelen Faglig leder II Fjørfespesialisten AS 11.12.2022 Soknedal
H-7409 Espen Andresen Gasstekniker I Bio VVS 31.12.2022 Skedsmokorset
H-8010 Carsten Dvergstein Rød Gasstekniker I og Faglig leder II Varmeteknikk Rød AS 31.12.2022 Stavern
H-8011 Frode Knoph Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Knoph VVS & Gassteknikk AS 31.12.2022 Sola
H-8013 Terje Fløysvik Gasstekniker I Sig Halvorsen AS 31.12.2022 Sandnes
H-8014 Frode Halvorsen Gasstekniker I og Gasstekniker II Sig Halvorsen AS 31.12.2022 Sandnes
H-8030 Morten Sivertsgård Gasstekniker I Hagnes VVS AS 31.12.2022 Trondheim
H-8043 Heidi Merethe Thoresen Faglig leder II RSM Gas Service AS 09.02.2023 Akland, Risør
H-8044 Glenn Trygg- Andersen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II A.Tilestad AS 09.02.2023 Nesstun
H-8046 Hans Ola Hovde Faglig leder II Sweco Norge AS 13.02.2023 Brekstad
H-8055 Daniel Persen Faglig leder II ITEC AS 14.02.2023 Larvik
H-8078 Martin Solberg Gasstekniker I Arctic Gasservice AS 23.03.2023 Samuelsberg
H-8079 Jørgen R. Andersen Gasstekniker I og Faglig leder II Rørleggersenteret AS 31.12.2022 Larvik
NG-0031 Svend Roald Bjerga Gasstekniker I og Gasstekniker II Gass-Service AS 05.02.2020 Bergen
NG-0059 James Chr. Karlsen Faglig leder II Flush-VVS AS 17.08.2020 Oslo
NG-0062 Bjarne Berge Gasstekniker I Flush-VVS AS 17.08.2020 Oslo
NG-0067 Åge Johansen Gasstekniker I og Faglig leder II Freiberg Varmeteknikk AS 03.05.2021 Larvik
NG-0080 Geir Espevik Gasstekniker I og Gasstekniker II Litra Gass AS 19.01.2021 Voss
NG-0081 Lars Magne Alsaker Gasstekniker I og Gasstekniker II Apply TB Sunnhordland 08.06.2020 Stord
NG-0087 Hans Axel Fauske Faglig leder II Norsk Energi 26.08.2020 Oslo
NG-0089 Frank-Rune Kopperud Gasstekniker I Fjord Teknikk AS 14.06.2020 Sunde
NG-0097 Knut-Olav Færaas Faglig leder II Nærenergi AS 09.08.2021 Frakkagjerd
NG-0112 Roy Arild Johannessen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II RSM Gas Service AS 08.04.2021 Risør
NG-0114 Bjørn Tore Lundgaard Gasstekniker I og Gasstekniker II BT Varmeservice 22.09.2020 Fredrikstad
NG-0163 Tom Erik Tørring Gasstekniker I og Faglig leder II Aibel AS 10.05.2021 Haugesund
NG-0165 Jahn-Magne Solheim Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Gassmannen AS 01.10.2020 Straume
NG-0168 Odd Werner Dåvøy Faglig leder II Norsk Energi 19.08.2020 Bergen
NG-0183 Bjørn Odin Vist Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Elman AS 12.11.2020 Verdal
NG-0186 Andreas Høgden Gasstekniker I og Gasstekniker II Miljøutvikling 07.12.2020 Namsos
NG-0187 Odd Arne Reiersen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Tractec Teknikk AS 18.11.2020 Kristiansand
NG-0188 Frode Linnerud Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II RSM Gas Service AS 02.06.2021 Risør
NG-0190 Oddgeir Volle Gasstekniker I og Gasstekniker II Ivar IKS 15.09.2020 Tønsberg
NG-0195 Steinar Skreibrok Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Tractec Teknikk AS 18.11.2020 Kristiansand
NG-0198 Petter Olstad Gasstekniker I Metro Rørleggerservice AS 10.12.2020 oslo
NG-0201 Egil Dysjaland Gasstekniker I og Faglig leder II Lyse Neo AS 07.01.2021 Stavanger
NG-0204 Anfinn Nærland Gasstekniker I og Faglig leder II Lyse Infra AS 07.01.2020 Stavanger
NG-0206 Gunnar Eriksen Holte Faglig leder II Askim & Mysen Rør AS 07.12.2020 Slitu
NG-0207 Geir Evensen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Caverion Norge AS 07.01.2020 Trondheim
NG-1012 Yngvar Dalen Faglig leder II Naboen Utleie Oslo AS 22.01.2021 Oslo
NG-1013 Helge Bodin Gasstekniker I og Gasstekniker II RSM Gas Service AS 29.08.2022 Risør
NG-1017 Fredrik Even Hansen Gasstekniker II og Faglig leder II Stenor AS 17.02.2021 Bekkestua
NG-1018 Mats Grefslie Gasstekniker I og Gasstekniker II Askim & Mysen Rør AS 03.03.2021 Slitu
NG-1020 Arne Berg Pedersen Gasstekniker I og Gasstekniker II Rørlegger’n Stenvall AS 25.03.2021 Mosjøen
NG-1021 Tom Erik Bråtane Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II RSM Contract AS 08.04.2021 Risør
NG-1033 Kjetil Ramskjær Gasstekniker I RSM Production AS 04.04.2021 Akland
NG-1035 Pål Kristiansen Faglig leder II Cowi AS 18.03.2021 Kråkerøy
NG-1036 Lars Erik Smith Faglig leder II Cowi AS 13.01.2021 Kråkerøy
NG-1041 Erland Lia Gasstekniker I Solid Entrepenør 04.04.2021 Sætre
NG-1046 Kim Remi Strømberg Gasstekniker I PropanService AS 08.03.2021 Oslo
NG-1053 Inge Schei Gasstekniker II Norsk Energi 04.05.2021 Bergen
NG-1055 Frank Tage Syversen Gasstekniker I og Gasstekniker II Norsk Gassnett AS 30.05.2021 Oslo
NG-1057 Tommy Olsen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Norsk Gassnett AS 10.05.2021 Oslo
NG-1060 Roger Furberg Gasstekniker II Hagnes VVS AS 11.03.2021 Trondheim
NG-1060 Roger Furberg Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Hagnes VVS AS 25.05.2021 Trondheim
NG-1061 Øystein Klausen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Gassteknikk Ltd 25.05.2021 Molde
NG-1063 Joakim Solhaug Faglig leder II Norconsult AS 12.05.2021 Oslo
NG-1066 Per Arne Johansen Gasstekniker I og Faglig leder II Borge Rør AS 03.05.2021 Gressvik
NG-1067 Bjørn Sture Jarlum Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Alfa Olis Gass & Vvs AS 12.04.2021 Oslo
NG-1068 Glenn Rune Lyse Gasstekniker I og Faglig leder II Lyse Neo AS 06.06.2021 Stavanger
NG-1069 Lars Olav Svendsen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Øsfold Gass & VVS AS 25.05.2021 Skjeberg
NG-1070 Gjermund H. Volden Faglig leder II Weishaupt Norge AS 02.06.2021 Oslo
NG-1071 Odd Kjetil Pettersen Faglig leder II Weishaupt Norge AS 12.05.2021 Oslo
NG-1077 Anders Bjørk Faglig leder II Rør & Handverks service AS 31.12.2022 Stord
NG-1083 Jon Rafn Hansen Gasstekniker I og Gasstekniker II Gascom AS 10.05.2021 Finstadgjordet
NG-1100 Trond Martinsen Gasstekniker I og Gasstekniker II AGA AS 30.09.2021 Oslo
NG-1115 Kenneth Olsen Gasstekniker I Bygg og Varme AS 21.10.2021 Hakadal
NG-1117 Trond Eliassen Gasstekniker I og Gasstekniker II Gass Service AS 30.09.2021 Bergen
NG-1119 Jon Espen W.Jensen Gasstekniker I Rognstad VVS AS 03.08.2021 Jessheim
NG-1120 Ivar Engebretsen Gasstekniker I Rognstad VVS AS 03.08.2021 Jessheim
NG-1121 Håkon Rognstad Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Rognstad VVS AS 03.08.2021 Jessheim
NG-1126 Roger Kallekodt Gasstekniker I og Gasstekniker II Nærenergi AS 30.09.2021 Aksdal
NG-1128 Olav Lærum Faglig leder II Ivar Lærum AS 08.11.2021 Oslo
NG-1129 Embrik Nordseth-Mundal Gasstekniker I og Gasstekniker II Ivar Lærum AS 08.11.2021 Oslo
NG-1131 Thomas Langfeldt Gasstekniker I og Gasstekniker II Try Rør 15.11.2021 Søgne
NG-1143 Tomas Johnson Gasstekniker I og Gasstekniker II Vestfold Rør og Gass AS 16.11.2021 Stavern
NG-1144 Hans Martin Fagerhaug Gasstekniker I Comfortbutikken Rørsenteret AS 21.11.2021 Oppdal
NG-1145 Willy Sundsethaug Gasstekniker I Comfortbutikken Rørsenteret AS 21.11.2021 Oppdal
NG-1146 Bjørn-Stian Alte Gasstekniker I Stor-Oslo Varmeservice AS 21.10.2021 Nordby
NG-1150 Ingolf Kraby Riddervol Gasstekniker I og Faglig leder II Rørkompaniet AS 01.12.2021 Asker
NG-1152 Kenneth Bakke Gasstekniker I Knut Malmberg AS 18.01.2022 Gjøvik
NG-1153 Thomas Solli Bråten Gasstekniker I Gass og Rørservice AS 12.02.2021 Skien
NG-1154 Rolf Berge Gasstekniker I Haug og Ruud VVS AS 15.02.2021 Lillehammer
NG-1160 Helle Homen Walstad Faglig leder II Erichen & Horgen AS 07.102021 Skien
NG-1161 Thomas Grøstad Faglig leder II AGA AS 19.12.2021 Oslo
NG-1165 Kjetil Vikan Faglig leder II BAS Maskinutleie 10.05.2021 Hof
NG-2001 Andreas Steinsnes Faglig leder II Hydro Aluminium 26.01.2017 Karmøy
NG-2002 Hans Petter Jacobsen Gasstekniker I HP Energi 26.01.2022 Hamar
NG-2011 Torbjørn Dahle Gasstekniker I Jarotech 09.02.2022 Nesbru
NG-2012 Ulf Kristian Kristiansen Gasstekniker I Eiker Gassmontasje 09.02.2022 Krokstadelva
NG-2013 Stein Andersen Gasstekniker I Nore VVS AS 20.02.2022 Oslo
NG-2015 Helge Tufthaug Gasstekniker I Jarotech AS 27.02.2022 Oslo
NG-2018 Sveinung Alsaker Faglig leder II Ferkingstad og Alsaker AS 27.02.2022 Haugesund
NG-2021 Inge Mortensen Faglig leder II Vibstad VVS 27.02.2022 Spillum
NG-2023 Jens Bokander Gasstekniker I Bokander Rørteknikk AS 27.02.2022 Berger
NG-2092 Johan Balterzen Gasstekniker I og Gasstekniker II BA-Rør AS 27.09.2022 Sarpsborg
NG-2095 Flemming Salling Jensen Gasstekniker I og Gasstekniker II RSM Gas Services AS 17.04.2022 Risør
NG-2096 Kristian Nilsen Gasstekniker II Sakgerak Naturgass AS 17.04.2022 Porsgrunn
NG-2098 Espen Kvarud Gassteknier I, Gasstekniker II og Faglig leder II Nore VVS AS 17.04.2022 Oslo
NG-2123 Bjørn Gunnar Huse Faglig leder II Skåland Rør & Industrimontasje AS 09.05.2022 Holmestrand
NG-2129 Terje Bakken Gasstekniker I og Faglig leder II Rognstad VVS AS 11.05.2020 Jessheim
NG-2138 Trond Alstad Johansen Gasstekniker I og Gasstekniker II Norsk Teknisk Installasjon AS 11.05.2022 Drammen
NG-2139 Atle Ustad Gasstekniker I og Gasstekniker II AGA AS 11.05.2022 Trondheim
NG-2206 Rune Johansen Gasstekniker I AGA AS 22.09.2022 Trondheim
NG-2209 Hans Audun Aase Gasstekniker I Aibel AS 27.09.2022 Haugesund
NG-2210 Andre Lid Gasstekniker I GK rør AS 27.09.2022 Oslo
NG-2212 Kurt Andre Gjøn Gasstekniker I og Gasstekniker II Kurt Andre Gjøn 27.09.2022 Fusa i Bergen
NG-2214 John Balterzen Gasstekniker I BA-Rør AS 27.09.2022 Greåker
NG-2235 Ola Brunjulfsen Gasstekniker II Holger’s AS 12.11.2022 Andebu
NG-2236 Tor Øyvind Grov Gasstekniker I og Gasstekniker II Rør & Handverks service AS 12.11.2022 Stord
NG-2246 Kjell Gunnar Henriksen Gasstekniker I Hålogaland Varmeservice AS 22.11.2022 Sortland
NG-2261 Trond Ruud Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Industri og Rørteknikk AS 10.12.2022 Snertingdal
NG-2262 Arne Gunnar Noreng Gasstekniker I og Faglig leder AGN Rør AS 10.12.2022 Vestre Gausdal
NG-2274 Roy Morgan Hansen Gasstekniker I og Faglig leder II Varme og Sanitær AS 10.12.2022 Hønefoss
NG-2275 Edvard Tjøstheim Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Rørleggermester Edvard Tjøstheim AS 10.12.2022 Rennesøy
NG-2276 Gjermund Johnsen Faglig leder II Sweco Norge AS 10.12.2022 Trondheim
NG-3007 Terje Usken Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Kosan Gas Norge AS 14.01.2023 Stavanger
NG-3008 Bjørn Jensen Faglig leder II Jensen Varme & Samitær 14.01.2018 Drammen
NG-3009 Helge Zachariassen Gasstekniker I Jensen Varme & Samitær 14.01.2018 Drammen
NG-3010 Morten Høigaard Faglig leder II Norconsult 14.01.2018 Sandvika
NG-3011 Erik Folkestad Faglig leder II Rambøll Norge As 14.01.2028 Sarpsborg
NG-3012 Kai Jørgen Rognstad Gasstekniker I BIS Production Partner 14.02.2018 Raufoss
NG-3013 Anders Lien Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3014 Jan Rozema Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3015 Ronald Smith Gasstekniker I og Gasstekniker II Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3016 Torbjørn Kristensen Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3017 Steffen Jensen Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3018 Bjørn Sture Jarlum Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3019 Rune Ness Gasstekniker I Noa Utvikling AS 14.02.2018 Stord
NG-3021 Morten Viste Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II RPT Energi & Varme AS 14.02.2023 Sandnes
NG-3022 Jan Aasgaard Gasstekniker I og Gasstekniker II Gilbarco-Autotank AS 14.02.2018 Drammen
NG-3023 Thomas Øien Faglig leder II Barents NaturGass AS 14.02.2023 Hammerfest
NG-3024 Ole-Christian Skaberg Gasstekniker I AGA AS 14.02.2023 Oslo
NG-3025 Sindre Barbo Gasstekniker I Oras AS 14.02.2018 Drammen
NG-3026 Ole Petter Myrhaug Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 14.02.2018 Oslo
NG-3027 Kjetil Olsen Gasstekniker I Ildsjelen AS 14.02.2018 Sandvika
NG-3028 Stig Frogset Gasstekniker I Propan Senteret AD 14.02.2023 Trondheim
NG-3029 Martin Samuelsson Gasstekniker I KTV Group AS 14.02.2018 Bergen
NG-3031 Øystein Eriksen Faglig leder II VVS Proffen AS 14.02.2018 Oslo
NG-3032 Thomas Saglien Gasstekniker I AGA AS 19.02.2018 Oslo
NG-3034 Frank Johansen Gasstekniker I Norsk Gassnett AS 21.02.2018 Molde
NG-3037 Oddgeir Hansen Gasstekniker I YIT AS 05.03.2018 Finnsnes
NG-3039 Rune Johansson Faglig leder II AGA AS 05.03.2018 Oslo
NG-3064 Arild Bakken Gasstekniker I Hallingdal Storkjøkken og Kjøleservice AS 24.04.2018 Hallingdal
NG-3066 Frank Tony Arnesen Faglig leder II Barents NaturGass AS 24.04.2018 Hammerfest
NG-3069 Frode Holm Gasstekniker I og Gasstekniker II AS Miljøutvikling 30.04.2018 Namsos
NG-3070 Kjell Tore Modalsli Gasstekniker II Skåland Rør og Industrimontasje AS 30.04.2023 Hauge i Dalane
NG-3071 Stein Rømen Gasstekniker II Tide Buss avd. Midt- Norge 30.04.2018 Trondheim
NG-3072 Gunnar Kassem Gasstekniker II Titanina as 30.04.2018 Jøssingfjord
NG-3073 John Roger Barstad Gasstekniker II Titanina as 30.04.2018 Jøssingfjord
NG-3074 Stian Hagen Gasstekniker II Hagaens Rørservice AS 30.04.2018 Hov
NG-3075 Roger Sellæg Gasstekniker I og Gasstekniker II og Faglig leder II GassMan AS 30.04.2023 Verdal
NG-3076 Janne Eik Gasstekniker I og Gasstekniker II AGA AS 30.04.2018 Kristiansand
NG-3077 Svein Arne Bjørkedal Gasstekniker II Sagafjordbase AS 30.04.2023 Florø
NG-3078 Kjetil Jakobsen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Teknologisk Institutt AS 30.04.2018 Karmøy
NG-3079 Marius Sonflå Gasstekniker I og Gasstekniker II Jara Drift AS 23.05.2023 Namsos
NG-3080 Pål Five Faglig leder II Jarotech AS 30.04.2018 Nesbru
NG-3081 Svein Petter Vangsøy Gasstekniker I Jarotech AS 30.04.2018 Nesbru
NG-3084 Jan Harald Roang Faglig leder II Jarotech AS 23.05.2018 Nesbru
NG-3093 Harry Leo Nøttveit Faglig leder II Nærenergi AS 05.07.2018 Førresfjorden
NG-3094 Axel Ranvik Gasstekniker I Ivar Lærum AS 05.07.2018 Hønefoss
NG-3102 Craig Lee Redmond Gasstekniker I Ansnes 28.08.2018 Hvalstad
NG-3104 Arild Ensrud Gasstekniker I Amundsrud VVS AS 28.08.2023 Elverum
NG-3106 Anders Deilhaug Gasstekniker I Heistad Rørleggerforetning AS 10.09.2018 Porsgrunn
NG-3110 Ove- Andre Førde Gasstekniker I Rørpartner com AS 10.09.2018 Elnesvågen
NG-3111 Rune Hallberg Gasstekniker I AGA AS 27.09.2018 Oslo
NG-3112 Tom Østbø Gasstekniker I AGA AS 27.09.2018 Sandnes
NG-3116 Espen Aasheim Gasstekniker I AGA AS 07.10.2018 Trondheim
NG-3117 Fredrik G. Carstens Gasstekniker I Metos AS 07.10.2018 Oslo
NG-3119 Jens Henning Kleven Gasstekniker I Lyse Infra AS 07.10.2018 Stavanger
NG-3120 Geir Vorland Gasstekniker I AGA AS 07.10.2018 Oslo
NG-3122 Rune Benjaminsen Gasstekniker I Gassman DA 07.10.2018 Verdal
NG-3126 Andre’ Hansen Gasstekniker I AGA AS 07.10.2018 Oslo
NG-3131 Arild Solberg Gasstekniker I Tratec Teknikken AS 15.10.2018 Farsund
NG-3135 Svein Bolstad Faglig leder II Imtech Rør AS 18.10.2018 Drammen
NG-3136 Richard Aslaksen-Vedvik Gasstekniker I Olaf B. Terjesen AS 18.10.2018 Horten
NG-3139 Torulf Modalsli Gasstekniker II Torulf Modalsli AS 24.10.2018 Moi
NG-3140 Geir Indergaard Gasstekniker II Polyform AS 24.10.2018 Ålesund
NG-3141 Geir Roger Brekken Gasstekniker II Polyform AS 24.10.2018 Ålesund
NG-3142 Lars Einar Lunden Gasstekniker II Risør Sveis og Montering AS 24.10.2018 Risør
NG-3143 Tom Anders Johnsen Gasstekniker II Risør Sveis og Montering AS 24.10.2018 Risør
NG-3144 Pål Erik Rimstad Gasstekniker II Risør Sveis og Montering AS 24.10.2018 Risør
NG-3145 Ingve Østerbø Gasstekniker I og Gasstekniker II AGA AS 24.10.2018 Godvik, Bergen
NG-3146 Morten Salte Gasstekniker II AGA AS 24.10.2018 Sandnes
NG-3147 Øivind Berg Gasstekniker II Barents NaturGass AS 24.10.2018 Hammerfest
NG-3148 Espen Rod Hammerstad Gasstekniker II Ildsjelen AS 24.10.2018 Sandvika
NG-3149 Carl Gustav Lund Gasstekniker I og Gasstekniker II Farmprodukter 24.10.2018 Soknedal
NG-3150 Christian Aanvik Gasstekniker I Sudreheim Gruppen Entrepenør SS 24.10.2018 Sørumsand
NG-3151 Mindor Nordstrand Gasstekniker I Nordstrand VVS AS 24.10.2018 Valderøya
NG-3154 Wilhelm Fjetland Trodahl Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Rørleggermester Wilhelm Fjetland Trodahl 19.11.2018 Sveio
NG-3155 Tom Kenneth Jansson Gasstekniker I Imtech 19.11.2018 Lier
NG-3156 Øystein Borgersen Gasstekniker I Imtech 19.11.2018 Lier
NG-3161 Sune Eggen Faglig leder II Hjellnes Consult AS 17.12.2018 Oslo
NG-3162 Ola Tandum Gilhuus Faglig leder II Hjellnes Consult AS 17.12.2018 Oslo
NG-3163 Gunnar Kulseng Faglig leder II Apply TB 17.12.2018 Haugesund
NG-3164 Henning Undrum Faglig leder II Borregaard AS 17.12.2018 Sarpsborg
NG-3165 Christian Aanvik Faglig leder II Sudreheim Gruppen Entrepenør SS 17.12.2018 Sørumsand
NG-3166 Rune Eriksen Faglig leder II Utleiecompagniet AS 17.12.2018 Oslo
NG-3167 Andre Granå Faglig leder II Hydro Aluminium Rolled Products 17.12.2018 Holmestrand
NG-3168 Terje Sporaland Faglig leder II Lyse Neo AS 17.12.2018 Stavanger
NG-3170 Håkon Brækkan Faglig leder II Bilfinger Helgeland 17.12.2018 Mosjøen
NG-3171 Håkon Severtin Gundersen Gasstekniker I Varmeservice Håkon Gundersen 17.12.2018 Haugesund
NG-3172 Sten Sletten Gasstekniker I Fosen VVS AS 17.12.2018 Bjugn
NG-3175 Erik Christian Falten Gasstekniker I Holtefjell VVS AS 20.12.2018 Drammen
NG-3179 Per Kr. Høiem Faglig leder II AS Narvik Rørleggerforretning 20.12.2018 Narvik
NG-3180 Tommy Lynghom Gasstekniker I AS Narvik Rørleggerforretning 20.12.2018 Narvik
NG-4001 Johan B. Langfeldt Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Kiwa Teknologisk Institutt AS 10.01.2019 Karmøy
NG-4003 Irene Aspen Faglig leder II Kiwa Teknologisk Institutt AS 10.01.2019 Karmøy
NG-4008 Jan Magne Andersen Gasstekniker I og Faglig leder II JM Varme AS 10.01.2019 Hommersåk
NG-4012 Bjørn Halvorsen Gasstekniker I og Faglig leder II Østlandske Rørleggerbedrift AS 17.01.2019 Jessheim
NG-4013 Gert Mikkelsen Gasstekniker I Varmeøkonomi AS 17.01.2019 Våle
NG-4015 Arve Elvebach Faglig leder II Norsk Energi Kontroll AS 17.01.2019 Oslo
NG-4020 Åge Sjåstad Gasstekniker I og Gasstekniker II Rørleggersentralen AS 24.01.2019 Ålesund
NG-4026 Svein Kville Gasstekniker I Olaf B. Terjesen AS 31.01.2019 Tønsberg
NG-4027 Steffen Bomann Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Caverion AS 31.01.2019 Kristiansand
NG-4028 Tore Helgesen Gasstekniker I Østfold VVS & Gassmontasje AS 31.01.2019 Sarpsborg
NG-4029 Kai Frøitland Gasstekniker I og Faglig leder II Oskar Nygaard AS 31.01.2019 Farsund
NG-4030 Jon Kristian Sande Gasstekniker I og Gasstekniker II Finn Midbøe AS 31.01.2019 Stavanger
NG-4031 Svein Midbøe Faglig leder II Finn Midbøe AS 31.01.2019 Stavanger
NG-4032 Steinar Gjerdalen Gasstekniker I og Faglig leder II Vestoppland Kjøleservice AS 31.01.2019 Dokka
NG-4036 Stian Kragtorp Gasstekniker I Aarstad og Sønner AS 24.02.2019 Bjørkelangen
NG-4037 Erlend Frostad Grande Gasstekniker I Arthur Rønnestad Eftf. AS 24.02.2019 Ålesund
NG-4038 Øyvind Kristoffer Sæther Gasstekniker I Ildsjelen AS 24.02.2019 Sandvika
NG-4040 Frode Aspaker Gasstekniker I Vann & Varme 24.02.2019 Harstad
NG-4042 Gunnar Lyngstad Gasstekniker I GL Montasje 24.02.2019 Gardvik
NG-4043 Egil Jonassen Gasstekniker I Jonassen Rørservice AS 24.02.2019 Hammerfest
NG-4046 Terje Ulvolden Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Økoenergi AS 24.02.2019 Oslo
NG-4049 Per Christian Lauritsen Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Alfa Olis Gass & VVS AS 13.03.2019 Oslo
NG-4050 Marius Pettersen Gasstekniker I Alfa Olis Gass & VVS AS 13.03.2019 Oslo
NG-4051 Stian Andreassen Gasstekniker I og Gasstekniker II Alfa Olis Gass & VVS AS 13.03.2019 Oslo
NG-4055 Torgeir Hansen Gasstekniker I og Gasstekniker II Bilfinger Industrial Service Norway AS 13.03.2019 Karmøy
NG-4057 Morten Helge Øveraas Gasstekniker I RGV AS 13.03.2019 Nes på Hedemarken
NG-4071 Tor-Ivar Linskov Gasstekniker I ABC Rørservice AS 09.04.2019 Solbergelva
NG-4072 Sølvi Tønnesen Gasstekniker I Gassmontasje & Service AS 09.04.2019 Bergen
NG-4076 Geir Larsen Gasstekniker I Nærenergi AS 09.04.2019 Førresfjorden
NG-8033 Lars Tvedt Gasstekniker I, Gasstekniker II og Faglig leder II Kiwa Teknologisk Institutt AS 09.12.2018 Karmøy
NG-9028 Ivar Øyen Gasstekniker I og Faglig leder II Storkjøkken & Gasservice AS 18.01.2022 Otta
NG-9043 Pål Gundersrud Gasstekniker I og Gasstekniker II Norsk Gassnett AS 10.05.2021 Oslo
NG-9071 Joakim Skårrud Sether Gasstekniker I Imtech Norge AS 23.10.2020 Oslo
NG-9072 Lasse Svendsen Gasstekniker I Imtech Norge AS 23.10.2020 Oslo
TIS- 9014 Glenn Wiik Gasstekniker I og Gasstekniker II GK rør AS Lillehammer 31.12.2022 Lillehammer

Sertifiserte personell Midlertidige Gassanlegg Del I:

Arbeidsområde:

  • Arbeid med utstyr og anlegg for midlertidige gassanlegg for varming og tørking av bygg og prosjekt under oppføring.

 

Sertifiserte personell Midlertidige Gassanlegg Del II:

Arbeidsområde:

  • Arbeid med utstyr og anlegg for midlertidige gassanlegg for varming og tørking av bygg og prosjekt under oppføring.
  • Det forutsetter at deltakerne har gjennomgått og bestått det forutgående kurset Midlertidige gassanlegg del 1, grunnkurs. Innholdet er fordypning ned til detaljplan på utstyr som benyttes på slike anlegg.

 

Sertifikatnummer Navn Sertifikatklasser Firma Sertifikat gyldig til:
H-4097 Ove Magnus Westerhus Mid del 1 Utleiecompaniet AS 30.04.2019
H-4098 Reidar Heiberg Mid del 1 Utleiecompaniet AS 30.04.2019
H-4099 Robert Gauksheim Mid del 1 Utleiecompaniet AS 30.04.2019
H-4100 Thor Svendsen Mid del 1 Vitorent AS 30.04.2019
H-4102 Tore Ibsen Mid del 1 og del 2 Cramo AS 30.04.2019
H-4104 Are Loehagen Løken Mid del 1 Cramo AS 08.05.2019
H-4133 Bjørn Villy Buskli Mid del 2 Ramirent AS 03.09.2019
H-4153 Rune Johansen Mid 1 og Mid 2 Ramirent AS 21.10.2019
H-4155 Morten Sandaker Harefallet Mid 1 og Mid 2 Ramirent AS 21.10.2019
H-4169 Håkan Ericsson Mid del 1 Lemminkäinen 11.11.2019
H-4190 Jan Tore Rudshagen Mid 1 og Mid 2 Ramirent AS 27.11.2019
H-4199 Hans Kristian Oppen Mid 1 og Mid 2 Cramo AS 17.12.2019
H-4215 Tor Audun Andreassen Mid 1 og Mid 2 Utleiecompaniet AS 20.12.2019
H-4216 Reidar Heiberg Mid del 2 Utleiecompaniet AS 2012.2019
H-5008 Øyvind Falch Mid 1 og Mid 2 Ramirent AS 15.01.2020
H-5031 Bjørn Kristian Hammerli Mid 1 og Mid 2 Utleiecompaniet AS 03.03.2020
H-5145 Roger Husom Mid del 1 og del 2 Utleiecompagniet AS 17.08.2020
H-5146 Per Bendiksen Mid del 1 og del 2 BAS Maskinutleie AS 17.08.2020
H-5147 Vidar Hundsnes Mid del 1 og del 2 Ramirent 17.08.2020
H-6476 Arne B. Lie Mid del 1 Mylift Gjøvik AS 29.09.2021
H-6487 Njål Svihus Mid del 1 Ramirent AS 13.10.2021
H-6488 Tore Vidar Hylander Mid del 1 og del 2 Utleiecompagnioet AS avd 800011 13.10.2021
H-6489 Steffen Byrbotten Mid del 1 og del 2 Naboen Utleie Oslo AS 13.10.2021
H-6490 Roy Granbo Mid del 1 og del 2 Bas Maskinutleie AS 13.10.2021
H-6491 Kristoffer Garvik Mid del 1 og del 2 Naboen Utleie Oslo AS 13.10.2021
H-6492 Dag Mehammer Mid del 1 og del 2 Bas Maskinutleie AS 13.10.2021
H-6493 Richard Albrechtsen Larsen Mid del 1 og del 2 Naboen Utleie Bergen AS 13.10.2021
H-6612 Bjørn Tore Ullerud Mid del 1 Ramirent AS 07.12.2021
H-6613 Ronny Stornes Mid del 1 Bas Maskinutleie AS 07.12.2021
H-6616 Thomas Pettersen Mid del 1 Ramirent AS 07.12.2021
H-7096 Grzgorz Kozak Mid del 1 Naboen Utleie Oslo AS 10.02.2022
H-7123 Ronny Stornes Mid del 2 Bas Maskinutleie 03.03.2022
H-7222 Rainer Mikalsen Mid del 1 Ramirent AS 22.05.2022
H-7230 Christian Sunbø Mid del 1 og del 2 BAS Maskinutleie AS 01.06.2022
H-7231 Bjørnar Kirkeeng Mid del 1 og del 2 UCO Sarpsborg 01.06.2022
H-7340 Atle Abrahamsen Mid del 1 Cramo AS 30.10.2022
H-8071 Michael Nilsson Mid del 1 Ramirent AS 20.03.2023
H-8072 Zdzislaw Rewers Mid del 1 Ramirent AS 20.03.2023
H-8073 Jørgen Holtet Mid del 1 Ramirent AS 20.03.2023
H-8074 Oddbørn Skaar Mid del 1 Ramirent AS 20.03.2023
H-8098 Cato Skogland Mid del 1 og del 2 BAS Maskinutleie AS 16.04.2023
NG-0109 Bjørn Håland Mid del 1 Bjørns Varmeservice 07.12.2020
NG-0132 Tor Inge Asmundsen Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 17.08.2020
NG-0138 Kimmy Stokkbæk Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 07.10.2020
NG-0141 Roger Østvold Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 05.11.2020
NG-0143 Thomas Trøbråten Mid del 1 og del 2 Naboen 21.10.2020
NG-0144 Johnny Ruud Mid del 1 og del 2 Naboen Utleie Oslo AS 11.11.2020
NG-0145 Knut Ubostad Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 08.09.2020
NG-0146 Per Svendsen Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 08.09.2020
NG-0152 Rickard Fridlund Mid del 1 og del 2 Cramo AS 13.06.2020
NG-0153 Paul Eide Mid del 1 og del 2 Naboen Utleie Møre AS 08.09.2020
NG-0155 Ole Jarle Malkenes Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 12.10.2020
NG-0159 Rune Kristansen Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 21.10.2020
NG-0160 Tom Arne Pedersen Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 22.10.2020
NG-0170 Glenn- Øyvind Teig Mid del 1 og del 2 Naboen Utleie Oslo AS 21.10.2020
NG-0185 Torgeir Fallås Mid del 1 og del 2 Cramo AS 13.06.2020
NG-1003 Ørjan Borgli Mid del 1 og del 2 Cramo AS 13.06.2021
NG-1006 Øyvind Berg Mid del 1 og del 2 Cramo AS 16.12.2020
NG-1014 Rune Eriksen Mid del 1 og del 2 Utleiecompagnioet AS 03.05.2021
NG-1015 Kjell Øivind Andresen Mid del 1 og del 2 Utleiecompagnioet AS 03.05.2021
NG-1027 Rune Lensberg Mid del 1 og del 2 Utleiecompagniet AS 01.12.2021
NG-1030 Dag Inge Hansen Mid del 1 og del 2 Utleiecompagniet AS 01.12.2021
NG-1104 Rune Bjanes Mid del 1 og del 2 Cramo AS 25.10.2021
NG-1107 Stein Nagell-Sværk Mid del 1 og del 2 Bas Maskinutleie AS 10.06.2021
NG-1108 Tore Skjebek Mid del 1 og del 2 BAS Maskin Utleie AS 30.05.2021
NG-1109 Petter Ødegaard Mid del 1 og del 2 Bas Maskinutleie AS 22.08.2021
NG-1110 Runar Evensen Mid del 1 og del 2 Bas Maskinutleie AS 10.10.2021
NG-1118 Jonny Marring Dahl Mid del 1 og del 2 BAS Maskinutleie 13.05.2021
NG-1122 Jan Erik Øyas Loe Mid del 1 og del 2 Utleiecompagnioet AS 02.11.2021
NG-2032 Karlo Tjelmeland Mid del 1 Ramirent AS 15.03.2022
NG-2035 Per Håkonsen Mid del 1 Ramirent AS 15.03.2022
NG-2120 Jostein Bjerke Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 09.05.2022
NG-2265 Svein Håkon Lian Mid del 1 og del 2 BAS Maskinutleie AS 10.12.2022
NG-2268 Daniel James Mid del 1 og del 2 Cramo AS 10.12.2020
NG-3052 Steven Myhrvold Mid del 1 Naboen Varme og Tørketeknikk 17.04.2018
NG-3053 Kjetil Myhrvold Mid del 1 Naboen Varme og Tørketeknikk 17.04.2018
NG-3054 Jørgen Slagstad Mid del 1 BAS Maskinutleie AS 17.04.2018
NG-3057 Øistein Bråthen Mid del 1 Utleiecompaniet AS 17.04.2018
NG-3078 Kjetil Jakobsen Mid del 1 og del 2 Teknologisk Institutt AS 30.04.2018
NG-3088 Wilhelm Wingaard Mid del 1 og del 2 Utleiecompaniet AS 26.06.2018
NG-3126 Andre Hansen Mid 1 og Mid 2 AGA AS 07.10.2018
NG-3132 Rune Ekeberg Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 15.10.2018
NG-3133 Magne Sagstad Kronen Mid del 1 og del 2 Ramirent AS 15.10.2018
NG-3134 Tommy Lyngholm Larsen Mid 1 og Mid 2 Cramo AS 18.10.2018
NG-3137 Rune Alexander Lyngmo Mid 2 BAS Maskinutleie AS 18.10.2023
NG-3153 Jørgen Slagstad Mid 2 BAS Maskinutleie AS 19.11.2018
NG-3157 Christian Hellebergshaugen Mid 1 og Mid 2 Cramo AS 19.11.2018
NG-4002 Johan B. Langfeldt Mid del 1 og del 2 Teknologisk Institutt AS 10.01.2019
NG-4016 Bjørn Johansen Mid del 1 og del 2 Cramo AS 24.01.2019
NG-4017 Morten Solø Mid del 1 og del 2 Cramo AS 24.01.2019
NG-4018 Ole-Christian Olsen Mid del 1 Ramirent AS 24.01.2019
NG-4019 Ronny Bjerkan Mid del 1 Ramirent AS 24.01.2019
NG-4021 Andrezej Rafael Lipa Mid del 1 Ramirent AS 27.01.2019
NG-4039 Bjørn Villy Buskli Mid del 1 Ramirent AS 24.02.2019
NG-4044 Petter Gustav Johnsen Mid del 1 Ramirent AS 24.02.2019